10 kommentaari

valija

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/arvamus/kas-marti-kuusiku-lintsimise-pohjus-vois-olla-tema-lubadus-votta-luubi-alla-e-valimised/

lugeja

Vasta kommentaarile

https://www.postimees.ee/6653858/madison-suudistustest-kuusiku-vastu-mina-ei-tea-mis-on-loplikult-tode-vaid-selleks-on-uurimine
Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora väitis saates «Ringvaade», et vihjed ja info olevat laekunud vägivalla asjus juba aasta tagasi. Seega meediaväljaanded isegi ei kaalunud info edastamist politseile? Oli täiesti ükskõik, kuna isik pole minister ning seega ei ole ka mõtet teha artiklit, saamaks palju kommentaare ja lugejaid? Kahepalgeline. Väga vastik.

vot tak

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/juhtkiri-eesti-vabariigi-juubeli-eel-lohestab-president-uhiskonda/

meenutaja

Vasta kommentaarile

Laupäeval, 1. aprillil 1995 jäi GAZ 24-10 ehk Volga roolis politseile vahele keegi Kersti Talvik. Politsei vormistas kaks rikkumist: juhiloata sõit ja jääknähud. Tollane Kersti Talvik on tänane Kersti Kaljulaid.
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/president-kaljulaid-ekrestus-omal-moel-saates-ebaonnestunud-uhiskonna-sidustaja-rolli-loplikult-prugikasti/
http://rahvuslane.blogspot.com/2018/12/kersti-talvik-jai-politseile-vahele.html
https://ekspress.delfi.ee/kuum/10-vaheteada-fakti-meie-uue-presidendi-kersti-kaljulaidi-kohta?id=75806511
https://www.postimees.ee/3898991/taarausulised-tervitavad-kaljulaidi-otsust-mitte-minna-kirikusse

poliitik

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/ajakirjanikele-saatis-oma-poordumise-marti-kuusiku-eksabikaasa-karin-avaldame-tema-poordumise-taismahus-rahvuslane/article53545
https://rahvuslane.ee/karin-kuusik-marti-pole-vagivaldne-arge-runnake-meie-peret/

mait

Vasta kommentaarile

eesti vabariigis käib räige "valede" inimeste laimukampaania, aga no see mida tegi president, ületab kõik piirid, sest oma käitumisega ta sülitas eesti rahva ja valitsuse peale, ma ei saa enam päeva ka seda naist meie presidendina aktsepteerida, mingu oma dressipluusiga tootvale tööle...

Vello postitas:

Olgu nende tõdede ja valedega kuidas on, aga mulle on otsesõnu tülgastav, kui teiesugused aina rahva nimel räägivad. Ja siis pärast veel imestavad, miks neid natsidega samastatakse kuid just natsid ja bolševikud olid need kes aina kogu rahva nimel rääkida armastasid ja alati endid teadvat arvasid mis sellele rahvale just hea või halb on. Mulle nimelt, kui ka ühele selle rahva hulgast pole küll teiesuguseid isehakanud esindusisikuid tarvis. Nii, et rääkige edaspidi, kui midagi üldse öelda on, ikka vaid ainult endi aga mitte kogu rahva nimel.

Nonaa

Vasta kommentaarile

Tuletame meelde hr. PANOVI käte raudupanekut töökaaslaste, tänaval Linnakomitee ees olevate möödakäijate ees. Läbiotsimist viisid läbi kümned nuhid, ma neid teisiti ei oska nimetada. Inimene sai häbistatud, kaotas töö ja tuli lõpuks välja, et süüdistati ja alandati TÄIESTI PÕHJUSETA!

Kas vabandati, millega heastati? Ei midagi sellist! Meil inimesi ei austata, praegu toimub hullem kui elevandijaht röövpüüdjate poolt. Kõik psühholoogid ja nende mõttekäigud on ettevalmistatud ja kohe võtta. Delfis on kümned artiklid, aga ainult öösel lasti mõneks tunniks Kuusiku naise tunnistus portaali lugemiseks, mis peagi võeti ära.
Kas mõeldakse laste peale, mida nemad tunda võivad. EI!. See opositsiooni ei huvita, sest nende lapsed on hoitud.

NoNiii.

Vasta kommentaarile

Tuletame meelde ühe ausa eesti patrioodi Aleksander Einselni käte kaameraees raudu panemist - millise vaikse ja haisva susinaga see panijate jaoks lõppes!!! Repinski lugu ka värskelt meeles. Mis siis väitjatest saab kui nende tõde osutub laimuks? On igati aumehelik võtta neil ka pealtpooltpõlvevastutus.

Laadimine...Laadimine...