5 kommentaari

New Nigerialandia elik Tšernogorsk

Vasta kommentaarile

Mis muud kui nn kõrgharidust laotama ikke New Vasjuki järgi elik teltechhe paksult täis Tšernogorsk kui New Nigerialandia. Kohe paksult taltechhi otse Nigeriastanist ja kõik Tšernogorski korraliku raha eest ikke nn kõrgharidus.

Kevad 2

Vasta kommentaarile

Rumeenlased ja mustlased pole veel midagi. Varsti saabuvad nigeerlased, keda aastaks 2100 on Maal juba 900 miljonit! https://eestinen.fi/2017/07/soome-tanavu-oodata-5000-8000-pagulast-uut-kriisi-ei-tohiks-tulla/

kevad saabunud

Vasta kommentaarile

Rum ja Balkan jälle tagasi romad ja sintid siis Skandinaavia poole. Kes olid need debiilid kes romad Euroopa lasid mida teeb Rumeenia ja Bulgaaria Euroopas kas Kreekast ei piisa. Ikka roma ja sinti oma pottidega.

raske klaarida

Vasta kommentaarile

Kas tõesti on politseil raske klaarida mustlastega tavapruuk 48 tundi isiku tuvastamiseks politseitöö klassika. Imepisike maa ja ei saa korda majja.

Vello postitas:

meie kaunis napiks kuivataud politseil pole lihtsalt aega ega ressurssi sellistega tegeleda, kui need just millegi tõsisemaga hakkama ei saa. Sest iga sellise 48 tunnise kinnipidamise peale kulub ka politseil endal päris arvestatavalt tööaega, mida siis muidu omakorda nii öelda päris pätid ära kasutavad. Nii tulekski kodanikel ikka endil õppida elus vähemalt sellisel tasemel iseseisvalt hakkama saama, et mingi potikaupmees neid kohtumisel eriti ei koti või siis lihtsalt üksnes muige huulile manab! Üldiselt ega nemad ka päris lollid pole, et kohe aru ei saaks, kui nendega ikka tõesti suhelda ei soovita või tehakse seda siis lihtsalt soovist end neid naeruvääristades natuke lõbustada. See viimane on neile muideks veel eriti vastukarva, kaovad tavaliselt lausa kahekordse kiirusega Sest aeg ja eneseväärikus on neile tavaliselt sama kallid kui meile kõigile!

Laadimine...Laadimine...