Krimi

Politsei otsib Saaremaal kadunud 29-aastast Taavit

Politsei otsib Saaremaal kadunud 29-aastast Taavit

Politsei palub kaasabi selgitamaks Saaremaal kadunud 29-aastase Taavi asukohta. Taavi on umbes 193 cm pikk ja kõhna kehaehitusega. Seljas võib olla tumehall tuulejope, jalas tumedad teksapüksid ja ta võib kanda tumedaid kingi.

Relvaga lahkunud politseinik on endiselt kadunud

Relvaga lahkunud politseinik on endiselt kadunud

Politsei otsis kolmapäeval Harjumaal Suurupis suurte jõududega politseiametnikku, kes on relvastatud ja alates esmaspäevast kadunud. "Meie kolleegil on relv, aga ta ei ole ohtlik," märkis Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmas Krull.

Prefekt: me ei andnud mõrvatud Jelena juhtumi puhul maksimumi

Prefekt: me ei andnud mõrvatud Jelena juhtumi puhul maksimumi

"Prefektuuri juhina kripeldab mul, et me ei andnud endast maksimumi," tõdes Ida prefekt Tarvo Kruup. "Minu jaoks pole oluline ajakirjanduse kriitika, aga mul on valus Jelena ema ja laste ees. Ma ei saa neile öelda, et me andsime endast kõik. Sest ma tean, et me ei andnud." Naine helistas märtsi alguses päästekeskusesse ja ütles, et tunneb abikaasa suhtes hirmu, kuid ei soovinud kohe politsei sekkumist. "Vähim, mida me saanuks teha, olnuks Jelenaga rääkida. Rahulikult, turvalises keskkonnas ja vajaduse korral natukene ka tuge pakkuda," sõnas Kruup.

Ringkonnakohus vabastas EAS-i eksjuhi soodustuskelmuse süüst

Ringkonnakohus vabastas EAS-i eksjuhi soodustuskelmuse süüst

Tallinna ringkonnakohus tühistas Harju maakohtu mullu 22. mail tehtud lahendi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu endise liikme Anti Tammeoksa (43) süüdimõistmises soodustuskelmuses, ühtlasi tuleb riigil tasuda mehele üle 100 000 euro kohtukulude katteks.

Mullu suri narkootikumide üledoosi tõttu 110 Eesti elanikku

Mullu suri narkootikumide üledoosi tõttu 110 Eesti elanikku (3)

"Üheks põhjuseks on kindlasti fentanüüli kangemate analoogide, nagu karfentanüüli jätkuv turuletulek. Tegemist on erakordselt kange ainega, mille väiksemgi vale doseerimine toob kaasa saatuslikud tagajärjed – inimese tapmiseks vajalik kogus on peaaegu nähtamatu terake," nentis TAI direktor Annika Veimer. 96 hukkunut olid mehed ja 14 naised, üledoosi tõttu surnute keskmine vanus oli 35. 

Ringkonnakohus: Tallinna Sadama kriminaalasi tuleb menetlusse võtta

Ringkonnakohus: Tallinna Sadama kriminaalasi tuleb menetlusse võtta

Maakohus heitis Riigiprokuratuurile ette süüdistuse laialivalguvust, puudusi süüdistuse ülesehituses, segadust kuriteo toimepanemise aja ja koha küsimustes. "Reegel on, et mida vaieldavamaks süüdistatava teo karistusõiguslik kvalifikatsioon võib osutuda, seda kõikehõlmavam peaks olema süüdistuse sisus esitatav teokirjeldus," leidis ringkonnakohus.

INIMKAUBANDUS EESTIS: 40-aastased mehed käivad internetist leitud alaealiste neiudega päise päeva ajal hotellides hullamas

INIMKAUBANDUS EESTIS: 40-aastased mehed käivad internetist leitud alaealiste neiudega päise päeva ajal hotellides hullamas (2)

"On olemas organiseeritud kurjategijate grupid, kes tegelevad alaealistega. Eelmisel aastal oli 67 sellist juhtumit," sõnas justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna esindaja Anu Leps. "Nende peamine suhtluskanal on sotsiaalmeedia, aga kõige hirmsam on see, et see ei jää internetti, vaid alaealised saavad nende "16-aastaste noormeestega", kes on tegelikult 40-aastased mehed, kokku."

KOLME TUNNI TÖÖ: Tallinnast ja Maardust korjati 617 kasutatud süstalt

KOLME TUNNI TÖÖ: Tallinnast ja Maardust korjati 617 kasutatud süstalt

Kõige rohkem süstlaid leiti kesklinnast ja Lasnamäelt, kuid palju süstlaid oli maas ka Kristiine linnaosas Tondil ja Põhja-Tallinnas. "Vaid siis, kui suudame ühiskonnas narkomaaniat näha haigusena ja tarvitajaid inimestena, kes vajavad abi ja keda saab aidata, on ennetus- ja raviprogrammid tõeliselt efektiivsed ning inimelude kadu väiksem," ütles Tervise Arengu Instituudi (TAI) nakkushaiguste ja narkomaania ennetamise osakonna juhataja Aljona Kurbatova.

Rakvere lihakombinaadis lekkis ohtlik ammoniaak

Rakvere lihakombinaadis lekkis ohtlik ammoniaak

Esmaspäeva öösel lekkis Rakvere lihakombinaadis hooldustööde käigus ammoniaak - sedakorda oli tegemist õnneliku õnnetusega, kuid kaks aastat tagasi mõnepäevase vahega toimunud ammoniaagilekked tõid kaasa kannatanuid.

Laadimine...Laadimine...