Krimi

Liinibussi ja kaubiku kokkupõrkes sai kaubiku juht raskelt vigastada

Liinibussi ja kaubiku kokkupõrkes sai kaubiku juht raskelt vigastada

Järvamaal Tallinna-Tartu maanteel oli ennelõunal mitme auto kokkupõrge ning selles osalenud liinibussi ja kaubiku kokkupõrkes sai raskelt vigastada kaubiku juht. Politsei palub liiklejatel hoida piisavat pikivahet ning olla väga tähelepanelik. Samuti tuleb valida rasketele ilmastiku- ja teeoludele vastav sõidukiirus.

Aruanne ÜRO-le: Eestis rikutakse uimasteid tarvitavate naiste õigusi

Aruanne ÜRO-le: Eestis rikutakse uimasteid tarvitavate naiste õigusi

Tuvastatud võimu kuritarvitamise, meelevaldse kinnipidamise ja vanemlike õiguste piiramise juhtumite suur hulk on murettekitav märk sellest, et isegi riikides nagu Eesti, mida on pikka aega peetud kõige arenenumaks Nõukogude Liidust vabanenud riikide hulgas, rikutakse uimasteid tarvitavate inimeste õiguseid," märkis EHRA poliitiliste reformide nõunik Daša Matjušina-Otšeret aruande esitamise tagamaid selgitades.

Savisaare protsess jätkub tõenäoliselt ilma Savisaareta

Savisaare protsess jätkub tõenäoliselt ilma Savisaareta (3)

Kuna Savisaare tervis on mitmete allikate andmetel järsult halvenenud ning ta viibib jätkuvalt Jõgeva haiglas ravil, siis suure tõenäosusega eraldatakse teda puudutavad episoodid ülejäänud kohtuasjast, et saaks vinduma jäänud "sajandi protsessi" teiste kohtualuste, korruptsioonis süüdistatavate äritegelaste osas jätkata.

Suurbritannias rööviti relva ähvardusel Bitcoine

Suurbritannias rööviti relva ähvardusel Bitcoine

Suurbritannias korraldati teadaolevalt esimest korda relvastatud rööv krüptovaluuta Bitcoin omastamiseks, kui neli röövlit tungis virtuaalrahaga kaubitseja koju ning sundis teda relva ähvardusel kandma neile Bitcoine, teatas Briti meedia.

Eluheidikute tüssamises osalenu võib kohtu alt pääseda

Eluheidikute tüssamises osalenu võib kohtu alt pääseda

Eluheidikutest korteriomanike tüssamises osalenud mees ja ettevõte võivad kriminaalsüüdistusest pääseda, kuna prokuratuuri kinnitusel on nad kuritegudega tekitatud kahju kannatanutele hüvitanud ning võiks kaaluda nende osas menetluse lõpetamist.

ROHKEM POLITSEINIKKE: Konstaablid ja kiirreageerijad saavad jõudu juurde

ROHKEM POLITSEINIKKE: Konstaablid ja kiirreageerijad saavad jõudu juurde (1)

Olgu selleks maskis haamriga mees, vägivaldsed noortekambad või kõige ohtlikumad kurjategijad: kiirreageerijad muudavad Eesti ohutumaks, töötades õlg õla kõrval tavapatrullidega. Tänavu kasvab nende arv kahekordseks ehk 75-lt 150-ni. Lisaks saavad Eesti maapiirkonnad turvalisuse tõstmiseks juurde 50 piirkonnapolitseinikku. "Politseile lisa värbamine teeb meie elu otseselt turvalisemaks," kinnitab eriüksuslasi aastaid koolitanud Tiit Kõluvere.

Veterinaaramet asus uurima loomade hukkamist tapamajas

Veterinaaramet asus uurima loomade hukkamist tapamajas

Kunagise töötaja hinnangul oli loomade eelbaas valesti ehitatud. Hirmunud veised taganesid enne boksi jõudmist ühte nurka kokk, hakkasid surmahirmus rabelema, takerdusid kokku, jooksid üksteist pikali, trampisid üksteise peal ja üritasid sisuliselt mööda seinu üles joosta.

Laadimine...Laadimine...