Krimi

TALLINNA SADAMA KRIMINAALASJA KARID: Tüli kohtunikuga, aegumise ohud ja maakleritasu

TALLINNA SADAMA KRIMINAALASJA KARID: Tüli kohtunikuga, aegumise ohud ja maakleritasu

Prokuratuuris valmistutakse kohtulahinguteks «Eesti suurima altkäemaksuafääri» kriminaalasjas. Ent kuigi Tallinna Sadama endiste juhtide Allan Kiili ja Ain Kaljuranna vahistamisest on üle kolme aasta vett merre voolanud, püsib endiselt vastuseta, miks asuvad mutrid kohtupingis, aga süüdistust pole esitatud mitte ühelegi nõukogu liikmele, kes väidetavat altkäemaksu sisaldanud laevaehituslepingud heaks kiitsid.

Tallinnas peeti kinni mees, kes tekitas noaga kolmele mehele vigastusi

Tallinnas peeti kinni mees, kes tekitas noaga kolmele mehele vigastusi

"Politsei sai kell 20.00 teate kaklusest Lasnamäel Pae tänaval asuva turu juures. Esialgse info põhjal oli seal seitsmeliikmeline alkoholi tarvitav seltskond. Ühel hetkel tekkis tüli, mille käigus lõi 40-aastane mees noaga kolme seltskonnas viibivat meest," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmas Tuisk.

Rakveres painab netiahistaja naisi

Rakveres painab netiahistaja naisi

Rakveres kimbutab naisi netiahistaja, kelle ohvrite võimalik arv on kasvanud poolesajani, kuid politseile pole keegi avaldust teinud. Ühele ohvrile saatis mees sotsiaalmeedias solvanguid, roppusi ja tapmisähvardusi.

Lasnamäe lastekamba juht saadeti vangi

Lasnamäe lastekamba juht saadeti vangi

Kohus mõistis poisi süüdi peksmistes, väljapressimises ja pisivargustes. Viimased olid väikesed: kaks singi-juustubatooni tanklast, neli pudelit õlut Narva kauplusest, pudel viskit ühest Tallinna poest.

Politsei kasutas taserit päästmaks endalt elu võtta püüdnud meest

Politsei kasutas taserit päästmaks endalt elu võtta püüdnud meest

Eile öösel kasutas politsei Valgamaal taserit 30-aastase mehe suhtes, kes vehkis noaga, käitus ettearvamatult ning ei allunud korduvatele korraldustele nuga maha panna. "Teatud olukordades, nagu ka antud juhul, oli taseri kasutamine end noaga vigastada püüdnud mehe jaoks elupäästev," sõnas Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk.

Riho Terras riigireeturist: on ikka kaabakas!

Riho Terras riigireeturist: on ikka kaabakas! (7)

"On ikka kaabakas! Kahepalgelisus on hämmastav. Mina ei oska inimese pähe vaadata," vastas kaitseväe juhataja Riho Terras küsimusele, mis tundega ta vaatab praegu Deniss Metsavase varasemaid patriootlikke sõnavõtte. Kaitsepolitsei peadirektori asetäitja Martin Arpo tõdes, et riigireetmises kahtlustatav Metsavas läbis julgeolekukontrollid ka ajal, mil ta väidetavalt Vene eriteenistustele infot andis.

Terras: Eesti riigikaitsesse on löödud haav

Terras: Eesti riigikaitsesse on löödud haav (3)

Kahtlustuse järgi edastasid kaitseväe ohvitser ja tema isa Eesti riigisaladusi ja salastatud välisteavet Venemaa Relvajõudude Kindralstaabi Luurepeavalitsusele. "Selle reetmise tulemusena on Eesti julgeolekut ja riigikaitset oluliselt kahjustatud nii riikliku kui ka rahvusvahelise teabe üleandmisega Venemaale," sõnas kaitseväe juhataja kindral Riho Terras.

Laadimine...Laadimine...