Krimi

Rakvere lihakombinaadis lekkis ohtlik ammoniaak

Rakvere lihakombinaadis lekkis ohtlik ammoniaak

Esmaspäeva öösel lekkis Rakvere lihakombinaadis hooldustööde käigus ammoniaak - sedakorda oli tegemist õnneliku õnnetusega, kuid kaks aastat tagasi mõnepäevase vahega toimunud ammoniaagilekked tõid kaasa kannatanuid.

Tartu ohvriabi peaspetsialist: ka meil Eestis sunnitakse inimesi tööorjusele
Krimi Eesti

Tartu ohvriabi peaspetsialist: ka meil Eestis sunnitakse inimesi tööorjusele

"Tartu kandis on kaks eakat, keda on kasutatud ära tööalaselt – neid on hirmutatud, kontrollitud, nad pidid tööandja jaoks tasuta tööd tegema näljapajuki eest ja see on meie enda Eestis, siin Tartus," tõi Tartu ohvriabi peaspetsialist Katti Kask näite tööalasest inimkaubandusest. Inimkaubitsejad võtavad tema sõnul tihti sihikule kehvas majanduslikus olukorras inimesed.

ENNO TAMM: TLT sisekontrolörid avastasid rikkumisi, mis teistel ametitel märkamata jäid

ENNO TAMM: TLT sisekontrolörid avastasid rikkumisi, mis teistel ametitel märkamata jäid (3)

Viimase kahe aasta jooksul ei möödunud Tallinna Linnatranspordi ASi juhatuse esimehe Enno Tamme sõnul praktiliselt päevagi, kui välised kontrollorganid, nagu näiteks riigikontroll ja maksuamet, ei oleks olnud TLT-s tegevad, kuid mingeid rikkumisi ei tuvastanud. "Sisekontrolöriteenistuse töö tulemusena hakkas üha rohkem laekuma materjali lauale, mis ei kattunud eelpool nimetatud kontrollorganite töö tulemusega. Kuid kuna meil puudub õigus viia läbi menetlustoiminguid, olid meie käed seotud," ütles ta.

Keskkriminaalpolitsei pidas kinni neli Tallinna Linnatranspordi ASi töötajat

Keskkriminaalpolitsei pidas kinni neli Tallinna Linnatranspordi ASi töötajat (4)

Siseaudititest on eelnevalt tulnud välja mitmeid ebakorrapärasusi, mis on tekitanud küsimusi, märkis Tallinna Linnatranspordi ASi juhatuse esimees Enno Tamm. "Äärmiselt ebameeldiv ja kahetsusväärne olukord, mis heidab varju kogu linnatranspordile," ütles linnapea Taavi Aas. "Kes ja mil määral on antud juhtumis vastutav, selle selgeks tegemiseks ongi uurimine."

Eile õhtul hukkus Saaremaal traagiliselt 28-aastane naine

Eile õhtul hukkus Saaremaal traagiliselt 28-aastane naine

Häirekeskus sai eile kella 20.47 ajal teate, et Saaremaal Reo külas Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare 132. kilomeetril suunaga Kuressaare poole seisab keset teed auto ja selles üksinda viibiv juht on joobetunnustega. Teataja võttis autovõtmed enda kätte ja jäi politseid ootama.

Ülenurmel kadunuks jäänud eakas naine leiti surnuna

Ülenurmel kadunuks jäänud eakas naine leiti surnuna

"Täna jätkas otsingumeeskond tööd maastikul, mille käigus leidsid paadiga Porijõge kontrollinud päästjad proua vägivallatundemärkideta surnukeha, mis saadeti täpse surma põhjuse selgitamiseks lahangule," ütles politsei pressiesindaja täna.

Nappide tõendite alusel eluks ajaks vangi pandud Nikolajev sai vabaks

Nappide tõendite alusel eluks ajaks vangi pandud Nikolajev sai vabaks (4)

President Kersti Kaljulaid andis esmaspäeval armu kaheldatavate tõendite alusel nelikmõrvas süüdi mõistetud ja eluks ajaks vangi pandud Anatoli Nikolajevile, kes vabanes täna Tartu vanglast. Nii mitmegi justiitseksperdi hinnangul süütu mees jõudis hiljem suurt kriitikat pälvinud kohtuotsuse alusel trellide taga veeta 7281 päeva.

Laadimine...Laadimine...