Krimi

Politsei otsib 20-aastast Renet Joosepit

Politsei otsib 20-aastast Renet Joosepit

Politsei palub, et Raadi linnaosas ja selle ümbruses elavad inimesed kontrolliksid esimesel võimalusel üle oma eramu juurde jäävad hooned, kuhu kõrvalistel on ligipääs ja kuhu võib hädasolija näiteks sooja otsima minna.

Narkouimas otse surma: ränga rongiõnnetuse taga olid uimastid

Narkouimas otse surma: ränga rongiõnnetuse taga olid uimastid

Mullu märtsi keskel Ida-Virumaal reisirongi ette sõitnud ja silmapilkselt hukkunud kaks noort pereisa olid mõlemad narkouimas, mistõttu ei märganud nad uurijate hinnangul lähenenud rongi ja otsustasid keelavat foorituld eirates raudteed ületama asuda, selgus õnnetuse uurimisel.

Lohusalu rannast leitud pakikesed sisaldasid kokaiini

Lohusalu rannast leitud pakikesed sisaldasid kokaiini

"Kiirtest on andnud positiivse tulemuse kokaiini sisalduse kohta nimetatud aines, aga kontsentratsiooni kiirtest ei näita, mistõttu selle me saame teada pärast ekspertiisi teostamist," ütles Põhja ringkonnaprokurör Merika Nimm.

Alaealine vägistaja pääses tingimisi vangistusega

Alaealine vägistaja pääses tingimisi vangistusega

Viljandis jõustus oktoobri keskel kohtuotsus, millega noor vägistaja mõisteti süüdi ning mitmetel asjaoludel muutus algul määratud kuue aasta pikkune reaalne vangistus nelja aasta pikkuseks tingimisi vangistuseks, kirjutab Sakala.

Prokuratuur ei kaeba Kenderi asja riigikohtusse

Prokuratuur ei kaeba Kenderi asja riigikohtusse

Ka lapsporno loomises süüdistuses õigeks mõistetud kirjanik Kaur Kender ei kaeba otsust edasi: "Edasikaebamine võiks potentsiaalselt teha eesti kirjanike olukorda veel hullemaks. Ei saa ju välistada, et riigikohus otsustaks, et eesti keelt kirjutavat inimest võib jälitada igas maailma nurgas."

Kohus mõistis Villu Reiljani altkäemaksu vahendamises süüdi

Kohus mõistis Villu Reiljani altkäemaksu vahendamises süüdi

Riigiprokuratuur süüdistas Villu Reiljanit altkäemaksu vahendamises Vello Kunmanilt Edgar Savisaarele, kes nõustus MTÜ-le Eesti Keskerakond kui kolmandale isikule vara lubamisega selle eest, et ta oma ametiseisundit kasutades korraldab Tallinnas Sihi 108 ehitustegevuse jätkamise lubamise. Reiljanile mõisteti kokkuleppemenetluse raames rahaline karistus 347 päevamäära ulatuses summas 33 034,40 eurot.

Vahendaja petab Eestis ukrainalastest ehitajaid

Vahendaja petab Eestis ukrainalastest ehitajaid

Eestis teeb kõva äri keegi Evi-Julia Stumbris, kes toob Eestisse kümneid ukrainlasi, jagab neile töötamiseks libadokumente, kasseerib töömeestelt nende eest sadu eurosid, vahendab inimesed siis mainekatele objektidele tööle ja jätab lõpuks palgata.

Korb: korruptsioonil ei ole Keskerakonnas kohta

Korb: korruptsioonil ei ole Keskerakonnas kohta

Tartu abilinnapäid, reformierakondlasest Valvo Semilarskit ja keskerakondlasest Artjom Suvorovit kahtlustatakse korruptsioonis. Keskerakonna peasekretäri Mihhail Korbi sõnul ei saa Suvorov kahtlustuste tõttu kindlasti ametis jätkata.

Savisaare eksnõunik: mina reklaamidega kokku ei puutunud

Savisaare eksnõunik: mina reklaamidega kokku ei puutunud (1)

Oja meenutas, et töötas 2013. aastal Savisaare nõunikuna, andes eelkõige nõu meedia küsimustes. Oja sõnul ei puutunud ta siiski otseselt kokku Tallinna maratoniga seotud teavituskampaaniaga, küll aga osales ta 2013. aasta juunis maratoniga seotud koosolekul

ANNIKA VEIMER: Kanep avab ukse kangematele narkootikumidele

ANNIKA VEIMER: Kanep avab ukse kangematele narkootikumidele (6)

"15 -eluaastaks on kolmandik poistest ja viiendik tüdrukutest proovinud kanepit," märkis Tervise Arengu Instituudi direktor Annika Veimer. "Oluline on see, et kanepist saab alguse ka kangemate narkootikumide tarvitamine. See on ka ainus vastus küsimusele, kas kanepit tuleks legaliseerida või mitte. Kanep avab ukse. Igaüks sellest sisse ei lähe, aga mõned lähevad."

Hea valimistava valvurid: kandidaadid pakkusid inimestele häälte eest raha ja õlut

Hea valimistava valvurid: kandidaadid pakkusid inimestele häälte eest raha ja õlut (2)

Hea valimistava valvurite viimane tegutsemisnädal tõi kaasa rekordarvu rikkumisi, millest räigemad olid häälte ostmised. Teiste seas pakkuvat üks Reformierakonna kandidaat pensionäridele hääle eest 40 eurot, Lääne-Virumaa kandidaat seevastu kostitavat hoopis õllega."Ma ootaks mingitki reaktsiooni kohalike parteikaaslaste tegutsemisele erakondade keskkontoritelt," ütles ERRi Ida-Virumaa korrespondent Jüri Nikolajev. "Mõtteviis, et kuniks pole vahele jäänud, pole süüdi, sobib kriminaalidele, mitte demokraatliku riigi poliitikutele."

Kohus saatis teadlikult HIV-i levitanud mehe vangi

Kohus saatis teadlikult HIV-i levitanud mehe vangi

Mees oli teadlik, et on nakatunud HI-viirusesse, ei ravinud ennast vastavalt ettenähtud raviplaanile, ei võtnud ravimeid ning ei käinud ka regulaarselt kontrollis, mistõttu tema nakkusohtlikkus oli eriti kõrge. Ta astus kaitsmata seksuaalvahekorda kuue erineva partneriga, informeerimata neid oma haigusest.

Prokuratuur uurib valimistega seotud väidetavat võltsimist

Prokuratuur uurib valimistega seotud väidetavat võltsimist

Lõuna ringkonnaprokuratuur käivitas kriminaaluurimise keskerakondlasest riigikogu liikme Peeter Ernitsa avalduse alusel, milles ta palub uurida, kes ja mis põhjustel allkirjastas Kambja elaniku vallavolikokku kandideerimisest loobumise avalduse ja kas tegemist võis olla allkirja võltsimisega.

Välismaalaste ebaseaduslikult töötamise juhtumid on kasvanud ligi kolm korda

Välismaalaste ebaseaduslikult töötamise juhtumid on kasvanud ligi kolm korda (1)

"Kui avastame objektilt registreerimata töötajad, siis ei saa nad tööd jätkata. See võib kaasa tuua tööseisakuid ja objektid ei pruugi õigeks ajaks valmida," rääkis Lääne prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse juht Margo Peters. "Seda näitlikustab hästi juhtum, kus töötajad pidid lubade puudumise tõttu katkestama katuse ehituse. Kui katuse ehitus pooleli jääb, siis võivad ilmastikuolud tuua kahjusid nii elanikele kui ka ettevõtetele."

Tammemägi ei tahtnud Savisaart Kutseri plakatiga tülitada

Tammemägi ei tahtnud Savisaart Kutseri plakatiga tülitada

Küsimusele, miks endine Põhja-Tallinna linnaosa vanem Karin Tammemägi Edgar Savisaarelt üle ei pärinud, kas ta lubab sellist plakatit Priit Kutserile, vastas Tammemägi, et linnapea hõivatuse tõttu ei sobinud teda iga asjaga tülitada. Tammemägi kinnitas, et nüüd ta enam sellist plakat ei lubaks kasutada.

Laadimine...Laadimine...