5 kommentaari

Nojah

Vasta kommentaarile

Mees lasti maha, mitte ei tulistatud surnuks, unustage see inglise keelest shot dead otsetõlge ära.

Y

Vasta kommentaarile

Politsei tegelebki agressiivsete vaimuhaigete haiglasse toimetamisega.vajadusel kutsub kiirabi.ka miilits tegi seda.ka kiirabi on rynnatud ka kirvega isegi.siiani on agressiivse haigega hakkama saadud.ei ole kuulnud et varem on haige inimese pihta tulistatud.miks kiirabi kohe ei kutsutud.midagi läks valesti.

Psühho rahustamise võimalused

Vasta kommentaarile

- läbirääkimised
- pürotehniliselt väljalastav võrk
- taser ehk elektrishokirelv
- gaas
- kummikuulid või uimastamine
- vastrünnak noakindlas varustuses
- vigastamine.

X

Vasta kommentaarile

No kui politsei poleks kohale jõudnud, siis poleks tegu eesti politseiga. Kui Tallinnas , südalinnas ta kohale ei jõua, siis poleks teda nagu vajagi. See ei tuleks isegi kõne alla.
Politsei valju käsutamine ehk ajaski mehe närvi. Oletada võib paljutki, aga politsei tunneb vist ennast väga puudutatuna, et nii valuliselt üle elab. Vaatamata kõigele peaks politseis hoiakut muutma, sest kui nt. oleks tegu olnud pagulasega, mis siis oleks saanud? Oleksime eesistuja maana maailma ajalehtedes.
Teiseks, Tõnismäelt Aljoša viimise mässu ajal sai politsei väga hästi hakkama, oli lihtsalt keelatud tulistada, kannatanuid tekitada.
Arvan, et oma kodanikud on ülimalt väärtuslikud, sest meid on vähe ja kes meid hoiab peale meie endi. Sellepärast tuleks igasse meie inimesesse suhtuda nagu väärtusesse. Tembeldada inimene lihtsalt hulluks, nagu meedia kommentaarides mõned seda vastutustundetult tegid, on ka ülekohtune. Selline suhtumine kandub kergelt üle psüühiliselt ajutiselt või pikemaaegselt kannatavatele isikutele. Seda enam on kaitset vaja neile, kes seda ise ei suuda tagada.
Politseinik, kes kolleegi kaitses ei pea põdema. Nõuda tuleks õppusi, et edaspidi osata käituda.

W.

Vasta kommentaarile

Aga kui politsei poleks õigeaegselt kohale jõudnud ja seal oleks olnud psühhiaater? Jätke jura, politsei tegutses õigesti.

Laadimine...Laadimine...