9 kommentaari

to Aeg

Vasta kommentaarile

kõik see jutt on juba prokuratuurilt kuuldud, jäid hiljaks. Tahad valimisteks odavalt tegusust viidata

Funktsionäär

Vasta kommentaarile

Aeg ajab alati konjuktuurset juttu aga tema salapolitsei juhtimise aeg möödus vaid inertsist liikudes. See tähendab, ei mingeid uuendusi, tegemisi ega saavutusi.

Leninist sillas

Vasta kommentaarile

Näedsa jälle jõutud klassikani elik Uljanoff-Lenini iga köögitüdruk riiki juhtima. Kui köögitüdruk juhib riiki siis kliendihaldur ja teller juhivad panka mingit juhtkonda põlevat vaja ja ilmselt ka ei ole olemas, onju. Ja sellist iba laotatakse laiali Leninist jälle sillas villand ei saa?

muki

Vasta kommentaarile

kogu protsessi ajastus on kummaline noh enne pühi, et siis teatud seltskonnad saaks uuel aastal puhtalt lehelt valimisteks valmistuda

kliendihaldur

Vasta kommentaarile

Panka juhivad kliendihaldurid ja ilmselt tellerid onju? Keegi ilmselt peab juhtima.

uku postitas:

nad mitte ei juhi vaid seda panka, vaid kogu riigi rahandust ja rahavooge...

kindel ja turvaline

Vasta kommentaarile

Tegu igati kindla ja turvalise ning äärmiselt mugava raha üüratu raha tarimise kanaliga hiid Venest unistustelinna Londongradi maailma rahapesu keskusse siis. Ja muide kõik otse loomulikult raudteekeeles ei mingit problat seega täpselt nigu aastal 1920. Uljanoff-Lenini ja Bronstein-Trotski ajal. Ei mingit üllatust ja miks peakski kõikjal samad inimesed rahvusvahelised seega. Borja nr 1, Borja nr 2 ja otse loomulikult Borja nr 3 peale vastavat resideerumist teat vastavas asutises. Ei mingit problat seega elik Tak deržat nagu ütleb Ramzan Kadõrov tšetšeeni rahva suur poeg Ahmat-oglõ.

kodanik

Vasta kommentaarile

Eesti on alati soovinud olla ühendavaks sillaks ida ja lääne vahel - nüüd me siis selle saavutasime Reformierakonna valvsa pilgu all!

Laadimine...Laadimine...