Kultuur

GALERII! Roman Polanski tütar väisas PÖFFi
Kultuur Eesti

GALERII! Roman Polanski tütar väisas PÖFFi (1)

Pühapäeval toimus PÖFFil filmi "Looted/Rüüstatud" maailma esilinastus. Kohal oli režissöör Rene Pannevis ning filmis kaasa teinud näitlejad, nende seas kõmulise režissööri Roman Polanski tütar Morgane.

Sarah Brightman saabus maailmatuuriga "Hymn" Eestisse

Sarah Brightman saabus maailmatuuriga "Hymn" Eestisse

Eile õhtul andis maailmatuuri "Hymn" raames Tallinnas Saku Suurhallis kontserdi maailma üks kuulsamaid sopraneid Sarah Brightman, keda saatis laval laiendatud koosseisus Estonia Seltsi Segakoor ja Eesti muusikutest loodud Nordic Festival Orchestra.

EDUARD TOMAN: Inimesed vajavad armastust!

EDUARD TOMAN: Inimesed vajavad armastust! (1)

"Ma pean ütlema, et minu jaoks on see uus ja huvitav kogemus. Lahkusin Vene teatrist juba kaheksa aastat tagasi ja selle aja jooksul ma ei teinud näitleja tööd teatris. Näidendi "Vanamoodne komöödia" autoriks on Aleksei Arbuzov," sõnas Vene kultuurikeskuse direktor Eduard Toman, kes üle hulga aja taas lavale astus. 

Integratsiooni sihtasutuse juhataja: kõige rohkem on eesti keele õpet vaja Tallinnas

Integratsiooni sihtasutuse juhataja: kõige rohkem on eesti keele õpet vaja Tallinnas

"Kõige suurem on vajadus eesti keele õppe järele Tallinnas, näiteks selle aasta jaanuaris täitus kursus 15 minuti jooksul," rääkis Integratsiooni Sihtasutuse juhataja Irene Käosaar. Tema sõnul arvavad paljud inimesed, et eesti keele õppest rääkides räägitakse enamasti Narvas ja Ida-Virumaast. "Aga tegelikult räägime enamasti just keeleõppest Tallinnas, kus on see vajadus väga suur," tõdes Käosaar. 

HANNA-LIINA: Muusikal on eestlase armastus ja muusika hinge keel

HANNA-LIINA: Muusikal on eestlase armastus ja muusika hinge keel

"Annan järjefilmis hääle laste lemmikule, lumekuninganna Elsale. Lisaks tahaks teha midagi hullu, laulda liiga mahedast jazzist midagi pöörasemat," räägib omanimelise muusikalikooli asutaja Hanna-Liina Võsa oma tulevikust. Ja lisab, et vanemale on väga oluline pöörata piisavalt tähelepanu oma lapsele. "Mulle tundub, et maailm tõmbab kaasa nii suure tsentrifuugiga, et pisikesed asjad, näiteks lapsega mardika aitamine, jäävad tähelepanuta. Aeg ei ole mingi suur makaron, mis muudkui venib, kõik siin on ajutine ja sa pead vaatama, millele aega kulutad."

Nõmme 65+ kinoklubi tuleb taas

Nõmme 65+ kinoklubi tuleb taas

Nõmmel alustab septembris uut hooaega väärikas eas filmihuvilistele mõeldud kinoklubi, kui esimese filmina näidatakse 20. septembril kell 10 Mustamäe Apollo kinos Ron Howardi filmi "Pavarotti".

Laadimine...Laadimine...