Kultuur

Tartu Elektriteater avab juulis oma uksed

Tartu Elektriteater avab juulis oma uksed

Näiteks tuleb näitamisele üheks maailma parimaks komöödiaks peetud "Džässis ainult tüdrukud" aastast 1959 ja Eestis omal ajal radari alt läbi läinud 1990. aastate film "Tallinn pimeduses", samuti Alejandro Jodorowsky avangardistliku 1950. aastate kunsti avastusretk "Lõputu poeesia" aastast 2016.

Kultuuriministeerium: kultuurist saab osa ka koduseinte vahel!

Kultuuriministeerium: kultuurist saab osa ka koduseinte vahel! (1)

"Kultuurielu tuleb hoida käigus ka olukorras, kus kultuuri tarbimise viisid on muutunud," ütles kultuuriminister Tõnis Lukas reedesel valitsuse pressikonverentsil. "Kultuuriministeeriumi veebilehelt saab jooksvalt vaadata nii muuseumide kogusid kui ka materjale, mida asutused on üles pannud," teavitas ta. 

HÕFF-i avab õuduskomöödia

HÕFF-i avab õuduskomöödia (1)

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival (HÕFF) kuulutas välja tänavuse avafilmi, milleks on üks eelmise aasta tähelepanuväärsemaid õuduskomöödiaid "Tule issi juurde".

Koorimuusika aastapreemiad 2019 on jagatud!

Koorimuusika aastapreemiad 2019 on jagatud!

Aasta kooriks 2019 sai Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor (dirigent Triin Koch). Koori 2019. a tähtsündmuseks oli edukas esinemine VI rahvusvahelisel Vietnami koorikonkursil, kus võit toodi koju kolmes kategoorias: A-kategooria naiskoorid, vaimulik muusika ja rahvamuusika.

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

"Visioon ühendatud Tallinnast ja Helsingist, mis loob võimalusi meie inimestele ja ettevõtetele, loob võrdsuse meie ühiskonnas ja tunde, et kuulume oma rahva hulka. Koos saame luua linnamaastiku, mis paneb meid kaardile," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart Tallinna linnavalitsuse ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöökokkuleppe TalTech City 2020 tegevusteks allkirjastamisel.

GALERII! Roman Polanski tütar väisas PÖFFi
Kultuur Eesti

GALERII! Roman Polanski tütar väisas PÖFFi (1)

Pühapäeval toimus PÖFFil filmi "Looted/Rüüstatud" maailma esilinastus. Kohal oli režissöör Rene Pannevis ning filmis kaasa teinud näitlejad, nende seas kõmulise režissööri Roman Polanski tütar Morgane.

Laadimine...Laadimine...