Jazzkaar täidab Elroni rongid muusikaga

Jazzkaar saab sel aastal hoo sisse Elroni rongides, kus jazzmuusikud annavad rongikontserte, et ühendada läbi muusika erinevaid Eesti piirkondi.

Pilt: Jazzkaar
Festival Kultuur

Jazzkaar täidab Elroni rongid muusikaga (1)

Toimetaja: Juuli Nemvalts

Jazzkaar saab sel aastal hoo sisse Elroni rongides, kus jazzmuusikud annavad rongikontserte, et ühendada läbi muusika erinevaid Eesti piirkondi.

Elroni kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg nentis, et kui muidu kasutavad reisijad võimalust, et sõita rongiga kontsertpaikadesse üle Eesti, siis koostöös Jazzkaarega tuuakse ka sel aastal muusika rongidesse. "Elron teeb Jazzkaarega koostööd, kuna seeläbi jõuab jazzmuusika ka nende reisijateni, kes kontsertidele ei pruugi jõuda," sõnas Adamberg, kelle sõnul on juba mitmendat aastat toimuv koostöö eelkõige ajendatud ka reisijate varasemast tagasisidest, mis on jazzrongi positiivselt esile toonud.

Jazzkaare Linnaruumiprojekti projektijuht Merli Antsmaa sõnas, et tänu varasemale positiivsele tagasisidele otsustati sel aastal muusikarõõmu juba enamatel reisidel pakkuda. "On ju vahva, kui muidu vaikses rongis kevade hakul ka rahulikku ja elavat jazzmuusikat saab reisisaateks kuulata," lausus Antsmaa. Lisades, et kuna Jazzkaar on kasvanud üle-eestiliseks, siis Elron reisirongiliikluse teenusepakkujana saab aidata kaasa nii kiirelt ja turvaliselt erinevates Eesti linnades toimuvate kontserditele jõudmisele kui ka reisijate teadlikkuse kasvatamisele, et mida jazzmuusika endas üldse kujutab.

Adamberg tõi esile, et esimene jazzmuusikaga reis toimub esmaspäeval, 15. aprillil kell 8.03 Tallinn-Tartu marsruudil ning sama muusikakollektiiv esineb ka õhtusel Tartu-Tallinn väljumisel.

Ühtekokku toimub Elroni rongides 8 jazzkontserti: 15. aprillil Tallinn-Tartu-Tallinn reisil, 16. aprillil Tallinn-Viljandi-Tallinn reisil, 18. aprillil Tallinn-Saku-Tallinn reisil ning 24. aprillil Tallinn-Kivimäe-Tallinn reisil.

Lisainfo jazzrongide ja esinejate kohta on leitav: elron.ee ja jazzkaar.ee

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...