Just Film toob noorteni maailmaklassi filmid

"Sel aastal tooks eriliselt välja teadusfilmide programmi, kus näitame, milleks kaasaegne teadus on võimeline ja kuhu see on teel," sõnas festivali juht Mikk Granström.

Pilt: Scanpix

Just Film toob noorteni maailmaklassi filmid

"Sel aastal tooks eriliselt välja teadusfilmide programmi, kus näitame, milleks kaasaegne teadus on võimeline ja kuhu see on teel," sõnas festivali juht Mikk Granström.

PÖFFi laste- ja noortefilmide festival Just Film toob ekraanile 50 maailmaklassi kuuluvat linateost ligemale 30st riigist. Piletimüük kokku 150 seansile algab täna.

17.-26. novembrini Tallinnas ja Tartus aset leidva festivali kavas näidatakse traditsioonilisi laste- ja noortefilmide programme, DOC@Just ning lapse õiguste programmi. Jätkavad ka kaks eelmisel aastal ellu kutsutud programmi - "Teadus360”, mis on kokku pandud koostöös Teadusagentuuriga ning käsitleb huvitavaid teadussuundi ja "Rändav maailm”, kus koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga on valitud filmid, mis keskenduvad tänapäeva maailma teravatele probleemidele ning seda just laste ja noorte vaatepunktist.

"Iga aastaga muutub programmi kokkupanemine raskemaks, sest kvaliteetsete filmide hulk aina kasvab. Võib julgelt öelda, et oleme programmi valinud maailmaklassi tasemel filmid. Sel aastal tooks eriliselt välja teadusfilmide programmi, kus näitame, milleks kaasaegne teadus on võimeline ja kuhu see on teel. Visuaalselt võimsad dokumentaalfilmid viivad huvilised võrratutele seiklustele teaduse põnevatel radadel,” sõnas festivali juht, Mikk Granström.

Eriline võimalus on kahe eriseansi raames külastada värskelt avatud Filmimuuseumi, kus näitamisele tulevad Just Filmi kavast "Süütu" ("Cat Skin") 21.11 kell 14.00 ning "Koljat" ("Goliath") 22.11 kell 14.00.

Mitmendat aastat on õpilastel väljastpoolt Tallinna võimalik Just Filmi külastada kooliekskursiooni korras. Festival korraldab bussireisi ja soetada saab sooduspiletid, info selle kohta leiab Just Filmi kodulehelt.

Info tänavuse filmivaliku kohta leiab Just Filmi verivärskelt kodulehelt.

Just Filmi piletid on müügil Just Filmi kodulehel, Piletilevi veebis ning müügipunktides üle Eesti.

10ndast novembrist saab pileteid soetada festivali infopunktides Tallinnas Solarise keskuses, Coca-Cola Plazas ja Kosmos Imaxis ning Tartu Kaubamajas. Festivali ajal müüakse pileteid kõikides Pimedate Ööde Filmifestivali linastuskohtades.

Laadimine...Laadimine...