Miks osalete Tallinna merepäevadel?

Pealinn küsitles Merepäevade avamisele kogunenud inimesi, et mis neid Merepäevadele tõmbab?

Pilt: Dmitri Povilaitis

Miks osalete Tallinna merepäevadel?

Dmitri Povilaitis

Pealinn küsitles Merepäevade avamisele kogunenud inimesi, et mis neid Merepäevadele tõmbab?

TOOMAS, 64

Merepäevad on alati tore ja lõbus üritus. Iga kord üritame koos perega osaleda. Mulle meeldib, et merepäevade kava on mitmekesine ja pakub huvi nii lastele kui ka vanematele. Kontserdid, töötoad, maitsvad toidud - see kooslus ongi hea tuju saladus. Kahju, et sel aastal pole mereparaadi, aga see eest on hästi palju üritusi ja muud põnevat.

OLGA, 29

Mina olen teist korda merepäevadel. Mulle meeldib. Sain meretaksoga sõita ja olen väga rahul. Midagi teistsugust, oleme ikkagi merelinn ja peaksime rohkem ka mereresursse kasutama, kasvõi kaatriga vahepeal sõitma. Meri rahustab ja mereõhk teeb vabaks. Mulle meeldib, et iga sadam on unikaalne ja omab oma lava, kus toimuvad erinevad kontserdid igale maitsele. Tore, et vedas ilmaga ja saab nautida nii head toidu kui ka muusikat.

AHTO, 33

Mina arvan, et selline tore algatus, kui meretakso, võiks jääda ka pärast merepäevi. Niikaua, kui ilm lubab. Lastele hästi meeldis laevaga ja paadiga sõita. Sel aastal peaksin kiitma lastealasid, mis on eriti huvitavad ja pakuvad lastele palju tegemist. Lennusadama alal on hästi maitsavad toidud väga mõistliku hinnaga. Kontserdid on toredad ja väga meeldis lahendus avakontserdil, kus Anne Veski ja Reket esinesid laeva peal. Loodan, et järgmine kord ikkagi toimub ka mereparaad.

3images
Laadimine...Laadimine...