Mustpeade maja valmistub perepäevaks

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas toimub pühapäeval, 30. septembril muusikat täis kogupereüritus, kuhu on oodatud nii suured kui väikesed muusikasõbrad. 

Pilt: Scanpix/ pilt on illustreeriv

Mustpeade maja valmistub perepäevaks

Toimetaja: Triin Oja

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas toimub pühapäeval, 30. septembril muusikat täis kogupereüritus, kuhu on oodatud nii suured kui väikesed muusikasõbrad. 

Perepäev Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas ehk "Pika tänava pidustused" algavad kell 12 Vabaduse väljakult muusikalise rongkäiguga, mis suundub mööda Harju tänavat ja üle Raekoja platsi Pikale tänavale Mustpeade Majja.

Septembrikuu viimasel päeval toimub Mustpeade Majas muusikat täis kogupereüritus, kuhu on oodatud nii suured kui väikesed muusikas...

Tallinna Filharmoonia kutsub kõiki Mustpeade Maja tuntud rohelisest uksest julgelt sisse astuma, muusikalist maailma avastama ning põneva majaga tutvuma. Perepäev on kõigile osalejatele tasuta!

Külalistele esinevad erinevates tubades Tallinna Kammerorkestri ja TAFF Clubi muusikud, majas on avatud kohvikud, toimuvad tegevused lastele, vaatamiseks on näitus äsja juubelihooaja lõpetanud Tallinna Kammerorkestrist. Toimub muusikast inspireeritud viktoriin ja võitjate vahel loositakse välja uue hooaja pileteid! Põneva päeva lõpetab soovikontsert.

Maja uksed on külalistele avatud kuni kella 16ni.

Pika tänava pidustuste perepäev juhatab sisse Tallinna Filharmoonia hooaja avanädala. Nii hooaega avava kogupereürituse ajal kohapeal kui ka hooaja avanädalal on  paljud Tallinna Kammerorkestri ja TAFF Clubi kontsertide piletid on saadaval soodiuushinnaga!

Hooaja avanädalal toimub palju huvitavat:

Esmaspäeval, 1. oktoobril - Tallinna Kammerorkestri kontsert rahvusvahelise muusikapäeva puhul Tallinna Teletornis

Teisipäeval, 2. oktoobril - Kinoõhtu Artises - esilinastub dokumentaalfilm
Tallinna Filharmoonia kunstilisest juhist Risto Joostist

Kolmapäev, 3. oktoober - Pianist Alberto Ferro soolokontsert

Neljapäev, 4. oktoober - Tallinna Filharmoonia ja Tallinna Kammerorkestri
hooaja avakontsert 

Laadimine...Laadimine...