4 kommentaari

Dimple ja Nolan U kraiinasse

Vasta kommentaarile

Kui saab askeldada ööd ja päevad Mumbais filminduse paradiisis siis miks U kraiinas ei saa. Dimple ja Nolan U kraiinasse Üüratule Ääremaale filmikunsti edendama kas U kraiina NSV-s lausa mingi filmistuudio Dovženko Stalini ajal ei olnud kuid vist kari vargapoisse ja vargaplikasi Dovženenko huugama panid eks nüüd Dimple ja Nolan sättima filmikunsti edendama.

Lasna ja U kraiina

Vasta kommentaarile

Lasnale ja lasnakale on oluline kodupaik saaks liikuda priilt seega Lasna peatänav. Kindlasti on oluline ka Nolan, Dimple, Bollywood ja Hollywood ja otse loomulikult U kraiina. Kuid kodu Lasna lasnakale siiski kõige olulisem hoolimata Dimplest kes staar tõeline Bollywoodis kodu-Mumbais vast ka Lasnal. Seega keerukad kõnelused - muide Tallinn ei esita mingeid nn ultimaatumeid ilmselt keegi teine soovib esitada.

U kraiina Talina

Vasta kommentaarile

Ehedat Ääremaad Üüratut Talina miks mitte igapäevaga tuleb meite manu järjest rohkem ukroope, vatnikuid, banderlooge, raguleid ja vuikasid ikkagi demokraatia ja ühised väärtused sm Mikseri sõnul sulnilt sidimas muhameedlikus Prüsselis. Kõik seega Talina ja ikka raudteekeeles ühises ja ainumas. Kuid miks Lasna peab kinnimaksma mingite U kraiinade toimetamise las Bollywood ja Hollywood askeldab Mumbais.

Nolan Kiievisse

Vasta kommentaarile

Võtted oleks koheselt pidanud viima üle Kiievisse näituseks klassikaline mordaboi Ülemraadas igati tasemel poisid panevad ja äärmiselt lustlikult.

Laadimine...Laadimine...