4 kommentaari

puhas hääl

Vasta kommentaarile

Kuidagi naeruväärne on nende inimeste targutus,kellel endal lauluhäält ei ole,(laulmise asemel ainult karjuvad)et Joala oleks ikka pidanud enne laulma asumist siiski hääle harjutusi tegema.Olen ise ka laulmisega tegelenud ja tõesti tuleb kasuks hääle harjutamine kuid Joalal oli juba selline tugev hääl,et laulis ka pikkade vaheaegade järel väga kõlavalt mitmes heli astmetikus.

Laul las kõlada

Vasta kommentaarile

Joala oli staar ka ilma meedia antud staari tiitlita.Need targutajad,võiksid ennast vahest ka peeglist vadata ja kuulata näiteks lindilt kui kõlav nende hääl tegelikult siiski on ja siis tulla alles targutama.Joala kui tegelikult laia ja kõlava hääle ulatusega laulja võis enda üle ka uhkust tunda ja ka maksma panna kui midagi väga vastumeelne oli.Meil siin teda millegipärast ei sallitud ja eks üheks põhjuseks oli ka väikeste lauljate kadedus

ustavus publikule

Vasta kommentaarile

Jaak Joala oli staar õiguste ja kohustustega. Staari kõige suurimaks kohustuseks ustavus publikule. Kuid kui staaril on mitu publikut? Tegemist tohutult andeka ja võimeka inimese tragöödiaga tegelt täpselt sama Urmas Oti puhul. Olla ustav oma publikule teat hetkel paraku äärmiselt karm värk.

Laadimine...Laadimine...