3 kommentaari

tallatee

Vasta kommentaarile

Krüptoraha mitte eesmärgiks vaid vahendiks pidades on see sama kõlbulik instrument kui paljud muudki. Eesmärk tänasel turul on see, et iga päev tuleks samapalju sisse, kui õhtuks välja on läinud. Raha varuks korjata nii kuhjamise enda pärast, pole mõttekas. Miks? Sest homme on tänase raha ostujõud väiksem kui täna (hoopiski väiksem kui eile), rahavoo suurendamiseks tuleb üldiselt SI süsteemi ühikutes mõõdetavaid ressursikulutusi teha üha suurenevas progressioonis. Lisaks raskestimõõdetavad ressursikulud, nagu riskide kuhjumine, meelerahu, suhete ebastabiliseerumine; kadeduse, põlguse, agressiooniobjektiks sattumise ohu kuhjumine jne.
Seega tasub vältida omandit, mis igapäevaselt sisse ei too ja rügamist üle hädavajaliku määra. Elik tööd tuleb teha kogu raha eest, aga mitte rohkem. Selleks, et midagi või kedagi nautida pole vaja seda omada.
Kui nüüd krüptoraha käitlemine annab osundatud tulu sama hõlpsalt, või hõlpsamalt, kui muu vahendi käitlemine (näituseks palgatöö kellegi juures), siis on see ju igati OK.

Vello

Vasta kommentaarile

Laias laastus võib öelda, et see krüptorahandus on vähemalt oma tänases seisus nagu kaardimäng, kus mõni isegi võidab ehkki suurem osa mängijaist hoiab oma mänguindu üleval üksnes võidulootuses samal ajal lõppkokkuvõttes pigem kaotades, sest seda, et reaalseid väärtusi paraku lihtlabase elektripõletamise teel ikka juurde luua ei saa, mida peaks tegelikult teadma juba iga vähegi ontlikum koolipoiss: need võidud saavad tulla lõpuks ikka vaid kellegi teise taskust, kui peaks tekkima vaid soov need reaalses rahas välja võtta, kusjuures viimasele jääb muidugi mängu ilu ja sellega seotud lootused ning üleelamised, nagu ikka mängude puhul. Enamusel inimestest, kel elus olgu siis omal soovil või olude sunnil elus tähtsamatki teha pole aga selle krütorahaga mingit asja vähemalt seni, kuni selles palka ei maksta ja igapäevast leiba poest ei saa, kui siis ehk üksnes kogu mängu pealtvaatajana kõrvalt jälgida ja nautida nagu oleks tegu mingi omamoodi sportliku etendusega!

tähelepanek

Vasta kommentaarile

E-kirju sel teemal saabub ka postkasti.

Laadimine...Laadimine...