Nordea kontserdimajast saab tõenäoliselt Alexela kontserdimaja

Tõenäoliselt nimetatakse Nordea kontserdimaja lähiajal ümber Alexela kontserdimajaks.

Pilt: Scanpix

Nordea kontserdimajast saab tõenäoliselt Alexela kontserdimaja

Tõenäoliselt nimetatakse Nordea kontserdimaja lähiajal ümber Alexela kontserdimajaks.

Nordea kontserdimaja operaatori Tallinna Kontserdimaja AS-i juhatuse liige Aivar Sirelpuu ütles, et ta ei saa praegu kontserdimaja Alexela kontserdimajaks ümbernimetamise teemat kommenteerida ja soovitas pöörduda Alexela poole, vahendas BNS.

"Sellist infot ei ole veel avalikustatud, et peaks olema selline leping sõlmitud," ütles Alexela Group OÜ kommunikatsioonijuht Karin Tolmats BNS-ile.

Samas saatis Tolmats kirja, kus ta kutsub ajakirjanikke "salapärasele sündmusele" neljapäeval Tallinna Kontserdimajas. Selle käigus saavad sõna Tallinna Kontserdimaja tegevjuht Aivar Sirelpuu ja Alexela Grupi juhatuse esimees Andreas Laane.

"Meil on rõõm teatada, et Alexela on laienemas muusika- ja kultuurimaailma," märkis Tolmats oma teates.

Kontserdimaja ehitus algas 2007. aasta kevadel ning see avati 2009. aastal Nokia kontserdimaja nime all. Nordea nime kannab kontserdimaja alates 2014. aastast. Tallinna Kontserdimaja näitas oma 2014. aasta majandusaasta aruandes muid äritulusid summas 200 000 eurot, mis viitaks, justkui oleks Nordea nimesponsoriks olemise eest sellise summa tasunud.

Möödunud aastal ühines nimesponsoriks olnud Nordea pank Baltikumis DNB pangaga, moodustades Luminor panga, mis ei soovinud kontserdimajaga koostööd jätkata. Eeldusel, et Nordea ja kontserdimaja kokkulepe sõlmiti sarnaselt Nokiaga viieks aastaks, pidanuks praegune leping lõppema järgmise aasta maikuus.

Tallinna Kontserdimaja AS teenis möödunud aastal 1,8 miljoni euro suuruse käibe juures 281 000 eurot kasumit.

Laadimine...Laadimine...