6 kommentaari

äärmiselt kahtlane ettevõtmine

Vasta kommentaarile

Eesti on äärmiselt väike maa lihtsalt on millel tegelt päris tõsine tegemine ühe siia asustatud-asunud rahvaga venelastega või siis vähemalt venekeelsetega. Kas on mõttekas hakata tegelema uute sisserändajatega lihtsalt talumehe tarkuse vaatevinklist kas järsku liiast ei saa? Siit suhtumine kõikjal Euroopas lihtsalt töllerdavatesse muhameedlastesse, neegritesse ja lisaks tunnelihiinlastesse - on meile siia neid vaja. Ja kohe mitte ei ole usku kõigi nende sisserändajate tohutusse armastusse Eesti ja eestlaste vastu. Eestlane on küllalt umbusklik kõiksugu nn sõprade suhtes ja muide on ka põhjust.

hüään

Vasta kommentaarile

Kuidagi kahtlane tõesti tundub see Hiina poolne rahastamine.See mida teised oma raha eest teevad on ka nende oma.Kuidagi lühinägelik tundub see meie poliitikute tegutsemine.Kõikke ollakse raha eest nõus maha müüma aga kui me oleme oma riigi maha müünud mida me siis edasi teeme.Ega muidu sakslane ütelnud,et kunagi alistasime teid sõjaga aga nüüd ostame teid rahaga ära.Raha pööritab päid nagu öeldakse laulus.Jah kui anda inimesele võim ja raha siis ta minetab normaalse mõtlemise.

100 000 on piisav

Vasta kommentaarile

Kas 100 000 on eestlastele piisav või on vaja 200 000 chinat siis nigu tugevam tunne? Kui Hiina annab raha siis ka ehitavad hiinlased onju hiinlasi ju piisavalt pole mingit probleemi vast miljon chinat. Kui mitu Lasanamäed Eesti vajab või mitu Tšernogorski tavalist neegrilinna siis tänasel päeval?

tiit

Vasta kommentaarile

aga mina hoiatan paetide eest, seda meest mina ei usalda - ja kuidas saab liberaalne reff soovitada 15 miljardit mitte vastu võtta - raha ju ei haise ja läbi meie pankade võis sadu miljardeid küll läbi lasta, nüüd see 15 miljardit hiina oma on paha, paet on slimakirjalik ja kordan veel, selle mehe jutt on ülikahtlane

globalismus

Vasta kommentaarile

Mingid tüübid nn schwartsid-sorosed ja puna-hiinlased on sisuliselt allatanud või siis vähemalt allutamas maailma. Eestis tuntud siis nn laallastena hävitada kogu majandus oma nn globalismuse elik üleilmastumise läbi. Kogu tootmine Hiinasse ja mingid kohalikud reservaati konservi järama ja õltsi panema ja täpselt see tegelt ju toimubki. Kuid üks ebanormaal sekkus ja hakkas vastu usakas ei pea vaid töllerdama ja häälitsema fuck hakaku hoopis tööle. Näedsa sattus selline ebanormaal poissi tuleb seega sugeda ja korralikult elik 600 000 igale per kärss, prii lobi, ainult töllerda ja fuck. Green New Deal usaka keeli kommunismus siis siinses pruugis. Kas eurooplane on pelgalt konservi, õltsi ja töllerdamise ja fuckiga rahul ja kõik ülejäänud määrab punahiinlane sekka schwarts-soros? Järsku kõik nad kõik metsa istutama in corpore või Palestiina kõrbe õitsvaks aiaks looma.

Vello

Vasta kommentaarile

Paetil soovitaks soojalt oma luuludega psühhiaatri poole pöörduda, kuniks haigus pole veel kontrolli alt väljunud. See, et endiste kolonisaatorite järglased Euroopas ja Ameerikas kõiki ja kõiki sama rikututeks on harjunud pidama nagu nad ise koos oma esiisadega on ei tähenda veel, et meie aastasadu nende kolonistipiitsa all elanud rahvana kõiki nende hirme ja luulusid jagama peaksime. Või siis omal maal nende ärihuvisid mujalt tulnud konkurentide eest kaitsma. Oleks vast juba viimane aeg hakata ka oma huvidele mõtlema, mitte üksnes tegeleda Like'de kogumisega oma lääne partneritelt, kelle huvid paraku mitte just alati meie omadega ei kattu.

Laadimine...Laadimine...