3 kommentaari

Leningradi turg on 1000 korda soodsam

Vasta kommentaarile

kasumlikum, mõistuspärasem. Aga Ratas võib ju oma lapsi hommikuti hiina kooli või lasteaeda viia ja õhtul järgi sõita kui tema meelest nii soodsam;)

ei mingit saasta Euroopa

Vasta kommentaarile

Resoluutselt takistada saasta tarimist Hiinast Euroopa ja saastatootmise piiramist just Hiinast tuleb too nn kliimamuutus elik saastatootmisest. Igati võib tervitada keskkonnaalast koostööd just metsaistutamist silmaspidades ja kultuurialast koostööd elik keeled suhu kõik vajalikud. Teat kompetents metsanduses peaks Eestis ju olema või kuidas?

Vello postitas:

Teen praegu pea 90% oma ostudest Hiinast, kui toit välja arvata ja võin öelda, et pole sealt veel küll mingit saasta saanud erinevalt sellest mida näen siinsetes poodides müüdavat. Ja kui rääkida artikli sisust, ehk parematest võimalustest meie tootjatele Hiina turul, tuleks vast esmalt lõpetada Hiina firmade ahistamine siin, sellised asjad on teatavasti vastastikused, möödas on jäädavalt see aeg, kus Euroopa suured koloniaalmaad, koos USA-ga said dikteerida Hiinale oma tingimusi. Nagu muideks Venemaalegi või Indiale.

Laadimine...Laadimine...