3 kommentaari

Vello

Vasta kommentaarile

Jälle üks näide kus meie riik kodumaist ettevõtjat ja ettevõtlust millekski ei pea, ehkki just kodumaine ja kodumaal elav ettevõtja on see kes loob pinnase tegelikuks rahva heaolu kasvuks. Mõelge vaid milline meie maa oleks välja näinud kui omal ajal mõisnikud kõik Saksamaal oleksid elanud? Kohaliku rahva roll oleks siis olnud vaid põllul küürutada ning poleks tekkinud kunagi isegi mitte seda õhukest maarahva päritolu eliidikihti millest kasvas lõpuks välja meie rahvuslikult mõtlev haritlaskond ja omariiklus ja kõik sellega kaasnev või siis sellest tulenev.

Kahju et vanasõna jälle paika peab.

Vasta kommentaarile

Prohveteid kodumaal ei vajata! Ainult diletante, kollabroniste, kodumaareetureid, isamaamahaparseldajaid - sedasorti tegelased on Eesti Vabariigi valitsevates ringkondades hinnas. Ja kes ütles, et ENSV-s ei saanud eraettevõtlust arendada?Veel vähem saab "Eesti II Vabariigis".

Julgeolek enne kõike!

Vasta kommentaarile

Korraga ei saa Eestisse ehitada suuri tuuleparke ja elektrivõrku Venemaast lahti ühendada.Sagedus läheb paigast ära! Täna hoiavad meie võrgusagedust Venemaa Volga hüdroelektrijaamad.Ilma nendeta me tuuleparke võrku ühendada ei saa, sest tuul puhub millal tahab. Lahti aga tuleb kindlasti ühendada, sest meie president käis seda Moskvas Putinile kuulutamas. Ja mis veel tähtsam -julgeolekukaalutlused! Kui Venemaa Narva veehoidla tühjaks laseb ja meie elektrijaamad sellega seisu paneb, võiksime mingitki elektrit toota tuuleparkidega. Saaks vähemalt kaevudest vee kätte ja linnades ei jääks WC-d kuivale. Aga ei tohi! Julgeolekukaalutlused!

Laadimine...Laadimine...