Tänavune viimane Õigusapteek avatakse Stroomi Keskuses

Selle aasta viimane Õigusapteek toimub homme,  14. novembril Põhja-Tallinnas, Stroomi Keskuse II korruse aatriumis.

Pilt: Scanpix

Tänavune viimane Õigusapteek avatakse Stroomi Keskuses

Toimetaja: Kairi Ervald

Selle aasta viimane Õigusapteek toimub homme,  14. novembril Põhja-Tallinnas, Stroomi Keskuse II korruse aatriumis.

Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lapse elatisraha, lapsega suhtlemiskorra määramise, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsu kiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, korteriomandi, elamumajanduse vaidluste ja nende lahendamise korra, lepingu- ning võlaõiguse alal.
 
Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud oma ala spetsialistid, kellede hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, täitur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist.
Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja vene keelses. Kõigile on tagatud vaba sissepääs ja eelregistreerimist ei toimu.
Põhjalik teave ÕIGUSAPTEEGI korralduse, nõustajate spetsialiteedi ja võimaluste kohta on Eesti Juristide Liidu kodulehel www.juristideliit.ee, tel 6313002 või EJL Facebookis.
 
Õigusapteegi korraldab Eesti Juristide Liit koostöös Tallinna linnaga. Õigusapteek on avatud kella 10-14 ning tasuta õigusabisoovijaid teenindatakse elavas järjekorras.
Laadimine...Laadimine...