Põnev

VIDEOD: Terviseamet hoiatab ebaravi eest

VIDEOD: Terviseamet hoiatab ebaravi eest

Ebaravi propageerija on nii "arst" kui "apteeker", pannes inimesele nii "diagnoosi", määrates "ravi" kui ka müües siis sinna juurde "sobiva" preparaadi.  Oma juttu põhistab ta ka "isikliku kogemusega" stiilis "minu koer ju sai terveks", "laps tervenes imeväel", "valu oli nagu käega pühitud". 

Kunstimuuseumid hakkavad kiusamisele vastu

Kunstimuuseumid hakkavad kiusamisele vastu

"See vastutusrikas ülesanne on jäänud praegu paljuski õpetajate ja koolide-lasteaedade õlule, kuid ka muuseumiharidus saab panustada kiusuennetusse," selgitas "Kunstiga kiusamise vastu" haridusprogrammide looja Eliis Vaino.

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

Maksu- ja tolliamet sõlmis Airbnb-ga detsembris lepingu, mis muudab renditulu deklareerimise lihtsamaks, kuid mitte automaatseks. Ettevõtluskõrgkooli Mainor maksuõppejõu Janus Paurmani sõnul võib paljudele sellega ekslikult tunduda, et Airbnb-ga teenitud tulult maksu maksmine on vabatahtlik, mis võib aga inimesele endale kurjalt kätte maksta.

Kuidas samm-sammult paroolikaardist loobuda?

Kuidas samm-sammult paroolikaardist loobuda? (2)

Jäänud on vaid kaks kuud ja paroolikaardid ongi kadunud – alates 1. veebruarist ei saa paroolikaardiga enam internetipangas teha ühtki makset. Ometi on jätkuvalt kümneid tuhandeid inimesi, kes pole veel uut lahendust kasutusele võtnud.

Peep Sooman: arendajad peibutavad kliente võltsbroneeringutega

Peep Sooman: arendajad peibutavad kliente võltsbroneeringutega

"Eesti kinnisvaraturul pole 3000 eurose ruutmeetri hinnaga projekte, mis müüksid ennast enne avalikuks tulemist poolenisti välja," ütles Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman, kelle sõnul on kinnisvaraarendajad hakanud peibutama uusi kliente võltsbroneeringutega kodulehtedel, mis peaksid näitama kauba atraktiivsust.

TASUTA: Eesti esimene robotjurist on abistanud juba ligi 400 inimest

TASUTA: Eesti esimene robotjurist on abistanud juba ligi 400 inimest (1)

"Kogu probleemistik algab sellest, et riik ei suuda inimesi aidata, kuna puuduvad seadused ja määrused, mis keelaksid alusetute nõuete esitamise, seadusevastaste nõuetega terroriseerimise ja psühholoogilise survestamise," rääkis Eesti Õigusbüroo tegevjuht ning robotjuristi idee eestvedaja Artur Fjodorov. "Paraku on aga nii, et Eesti inimene pigem allub inkasso ähvardusele ning tasub alusetu või aegunud nõude kui pöördub abi saamiseks juristi poole," selgitas ta, kuidas tuli mõte luua robotjurist.

Uuring: väärkohtlemine lapseeas võib jätta molekuli tasandile armid

Uuring: väärkohtlemine lapseeas võib jätta molekuli tasandile armid

Teadlased leidsid, et lapsepõlves kogetud trauma jättis DNA-le kustumatu jälje meestel, kes olid kogenud emotsionaalset, füüsilist või seksuaalset väärkohtlemist. Kuigi teadlastel pole aimugi, kas väärkohtlemise jälg elab viljastumise protsessi üle ühes tükis, siis uuringu juhtautori Andrea Robertsi sõnul toob uuring "meid vähemalt sammu võrra lähemale" teadmisele, kas traumat saab sugurakkude kaudu edasi pärandada.

Kas süsivesikuterikas lõunasöök soodustab väsimuse teket?

Kas süsivesikuterikas lõunasöök soodustab väsimuse teket?

September tähendab paljudele kiirema perioodi algust. Selleks, et uut informatsiooni võimalikult hästi vastu võtta ja tuttavaga siduda, on oluline varustada organismi regulaarselt energiaga. Ometi võivad pikale venivad auditoorsed loengud, klassitunnid või tööpäevad kehale ning vaimule kurnavalt mõjuda.

Kuidas aru saada, et last kiusatakse koolis?

Kuidas aru saada, et last kiusatakse koolis?

Kui laps kardab kooli minna, ta ei usalda enam oma vanemaid ja sulgub endasse, kui ta asjad kaovad või lähevad katki, võib sihtasutuse Kiusamisvaba Kooli koolitusjuhi Kristiina Treiali sõnul olla tegemist koolikiusamisega.

Nipid, mis aitavad äikesekahjusid vältida

Nipid, mis aitavad äikesekahjusid vältida

Kuumad suvepäevad võivad küll alata kaunilt sinise taevaga, kuid välkkiirelt asenduda süngelt hallide pilvede, kõuemürina ja välgunooltega. Seetõttu tasub juba aegsasti mõelda sellele, kuidas ennast ja oma vara võimalike äikesekahjude eest kaitsta.

Laadimine...Laadimine...