Põnev

Kuidas suvilasse internetti saada?

Kuidas suvilasse internetti saada? (1)

Ilmad lähevad üha soojemaks ning suvi on kohe saabumas. Pool aastat talvitunud suvilad saavad kevadel ja suvel uue hingamise, kui järjest rohkem inimesi linnast maale kolib. Mida aga teha, kui metsa või randa kaabliga internet ei ulatu?

Müüt: maksahaigused ohustavad vaid alkohoolikuid

Müüt: maksahaigused ohustavad vaid alkohoolikuid

Elu ilma maksata ei ole võimalik, ometi on selle ülitähtsa organi kohta levinud mitmed eksiarvamused. Südameapteegi farmatseudi Merilin Israeli sõnul arvatakse kõige sagedamini ekslikult, et maks valutab ning et maksahaigused puudutavad vaid alkohoolikuid.

Täielik peekonisõnastik lihasõpradele

Täielik peekonisõnastik lihasõpradele

Kuigi peekon on paljude jaoks lihtsalt peekon, on seda mahlast, pekist ja tailihast läbikasvanud kondita seaküljeliha poelettidel saada mitmel erineval kujul: soolatult, suitsutatult, kamaraga ja ilma.

VIDEOD! Eesti mees: naised - vähem tehisilu!

VIDEOD! Eesti mees: naised - vähem tehisilu! (1)

Dove intervjueeris Eesti inimesi erinevatest vanuserühmadest ning uuris, mis muudab naise ilusaks. "Selgus, et mehe jaoks on naine kõige ilusam just hommikul ärgates või õhtuti, kui nägu on meigist puhtaks pestud," ütles Dove brändijuhi Kertu-Kai Põldvere.

Farmatseut: maks on sama oluline kui süda

Farmatseut: maks on sama oluline kui süda

Farmatseudi Merilin Israeli sõnul teavad inimesed, et ilma südameta ei ole võimalik elada, kuid vähem teadvustatakse, et sama kehtib ka maksa kohta. Võib tulla üllatusena, et maks täidab organismis üle 500 elutähtsa funktsiooni ja ekslikult kiputakse alahindama ka maksa suurust.

Loe, kuidas kasvõi keset põldu internetis surfata!

Loe, kuidas kasvõi keset põldu internetis surfata!

Oleme harjunud, et internetiühendus on meile kättesaadav ööpäev läbi ja alati, kui seda on vaja. Siin tulebki abiks kaasaskantav Wi-Fi ruuter ehk taskuruuter. Need peopessa mahtuvad vidinad viivad teid veebi igas maailma punktis, kus on vähemalt 3G võrk ja nende kasutamine on imelihtne. 

Suurettevõte toob Eestisse uue töömudeli

Suurettevõte toob Eestisse uue töömudeli

Tele2 toob Eestisse uuendusliku töömudeli, kus töötajatel ei ole enam isiklikku lauda. Tegemist on avatud kontoriga, kust leiab iseseisva töö kapslid, koosolekute- ja meeskonnatööala, mängu- ja puhkeala, kohviku ja isegi võimaluse kiiret uinakut teha.

Mari-Liis Mänd: täiskasvanu jaoks tühine asi võib lapsele olla suur mure

Mari-Liis Mänd: täiskasvanu jaoks tühine asi võib lapsele olla suur mure

"Isegi kui lapse mure tundub pealtnäha tühisena, tuleb arvestada, et lapse jaoks võib olla tegu vaimselt väga raske olukorraga," rääkis lasteabitelefoni projektijuht Mari-Liis Mänd ja lisas,et vahel vajab laps, et keegi teda kuulaks, vahel julgustust, et rääkida oma tunnetest. Samuti tuleb lapsele anda mõista, et probleemide ja murede olemasolu on igati normaalne ning et igast olukorrast on alati ka väljapääs.

 

Kuidas hoiduda nutiseadmete kahjudest?

Kuidas hoiduda nutiseadmete kahjudest?

Nutiseadmete populaarsuse tõusuga on suurenenud ka seadmetega toimuvate õnnetusjuhtumite arv. Seesami kahjukäsitluse juhi Ly Jõhviku sõnul tegeleb kindlustus igapäevaselt klientidega, kelle nutiseade on purunenud, varastatud või veekahju saanud.

Õllemuuseum otsib kadunud maali
Ajalugu

Õllemuuseum otsib kadunud maali

Tänavu möödub 210 aastat ajast, mil Londonis rajati joogikaubandusega tegelenud firma A. Le Coq & Co, mille ametlikuks järeltulijaks on Tartus tegutsev A. Le Coq.

VIDEO! President Trumpi kustumatu nihutamiskirg

VIDEO! President Trumpi kustumatu nihutamiskirg (1)

Juba pikemat aega on meediale silma jäänud Donald Trumpi kirg kohtumistel asjade, nagu veeklaasid ja paberid, paari sentimeetri võrra nihutamine. Teadupärast meeldib ka kassidele laualt ja riiulitelt  sinna asetatud esemeid ära "koristada", seega tabab video võrdlus lausa naelapea pihta!

Laadimine...Laadimine...