4 mitmekülgset ja arendavat äppi, mille abil sombuseid sügisõhtuid sisustada

Selleks aastaks on suvi otsi kokku tõmbamas ja vargsi on saabumas see külm ja vihmane periood, mil väliste toimingute asemel keskendume me rohkem tubastele tegevustele. Just selle pärast on sügis ideaalne aeg uute oskuste arendamiseks ja silmaringi avardamiseks. Siin on mõned kasulikud ja huvitavad äpid, millega sügishooajal lõbusalt aega sisustada.

4 mitmekülgset ja arendavat äppi, mille abil sombuseid sügisõhtuid sisustada

Toimetaja: Toomas Raag

Selleks aastaks on suvi otsi kokku tõmbamas ja vargsi on saabumas see külm ja vihmane periood, mil väliste toimingute asemel keskendume me rohkem tubastele tegevustele. Just selle pärast on sügis ideaalne aeg uute oskuste arendamiseks ja silmaringi avardamiseks. Siin on mõned kasulikud ja huvitavad äpid, millega sügishooajal lõbusalt aega sisustada.

Uute lemmikartistide avastamine, keelte õppimine või kaasahaaravate viktoriini õhtute korraldamine pere ja sõprade seltsis on vaid mõned lõbusad ja arendavad tegevused, mida kaasaegse tehnoloogia abil on koduseinte vahel lihtsam ellu viia kui kunagi varem. Enamikel inimestel on selleks käepärast võimas abiline – nutitelefon. Tuleb lihtsalt leida õige aeg, sobilik koht ja nutikas äpp.

Deezer on heli kvaliteedile keskenduv voogesitusteenus. Erinevalt Spotifyst või Apple Musicust on Deezer’il kadudeta helifailide kogu, mida saate oma seadmes esitada või alla laadida. Lisaks sellele on teenuse kasutajaliidest äärmiselt mugav kasutada tagamaks, et ka keskmisel kuulajal on üsnagi lihtne valida heli kvaliteedi- ja EQ-sätted, mis vastavad nende kuulamiseelistustele. Tänaseks on teenus saadaval 180 erinevas riigis ja sellel on enam kui 16 miljonit aktiivset kuulajat. Platvormi muusikakogu koosneb 56 miljonist palast, millest 52 miljonit on kõrgekvaliteetsed helifailid.

FizzUp on Prantsusmaa juhtiv spordirakendus. FizzUp pakub lühikesi ja tõhusaid treeninguid, aga ka üht suurimat treeningprogrammide kataloogi peaaegu iga treeningueesmärgi saavutamiseks. FizzUp on ideaalselt kohandatud kodus treenimise eripäradele. Pole tähtis, milline on teie eelnev treeningkogemus, millised seadmed teil kodus on või millised on teie isiklikud võimed - FizzUpil on just teile sobiv programm olemas. FizzUp pakub oma kasutajatele üle 200 erineva treeningprogrammi ja üle 1000 treeningvideo. Lisaks leiab FizzUp’ist ka joogasessioone ja toitumisalast nõu. Ühtlasi on see ainus rakendus, mis on pälvinud ka Prantsuse kõrgharidus- ja teadusministeerium tunnustuse.

Kahoot! on mängudel põhinev õppeplatvorm, mida kasutavad õpetajad üle maailma oma õpilaste teadmiste kontrollimiseks, kujundavaks hindamiseks või puhkusena traditsioonilistest klassiruumi tegevustest. Rakendus kuulub maailma populaarseimate mängudel põhinevate õppeplatvormide hulka ja sellel on enam kui 70 miljonit igakuist unikaalset kasutajat. Platvormi abil saate luua viktorine, arutelusid ja läbiviia küsitlusi nii pere kui sõprade seltsis. Kahoot! kuvatakse televiisori või projektori abil ning ühtlasi saab seda kasutada ka ekraani jagamisel video kõnedes. Osalemiseks peab vaid sisestama rakenduse kodulehel mängu PIN-koodi.

Huawei Mobile Service’i (HMS) äriarenduse juhi Vitali Donskoi sõnul kasvab arengule spetsialiseerunud äppide nagu FizzUp ja Kahoot! valik jõuliselt, aga paraku ei jõua tarbija teadlikus kasvuga sammu pidada. „AppGallery rakenduste platvormil on enam kui 81 000 erinevat rakendust, sealhulgas lai valik äppe õppimise ja meelelahutuse kategooriates, mis tulevad kasuks siis kui vihmase ilmaga ei soostu välja minna,“ ütles Donskoi, kes soovitab saabuval sügishooajal julgelt katsetada uusi telefoniäppe.

Memrise on keeleõpperakendus, mis vastandub õpiku põhilisele õppimisele ja on üpriski nauditav ja tõhus. Memrise kursustel on üks asi, mida õpikutel pole: praktiline keele kasutus. Õppeprotsessi rikastamiseks kasutab rakendus tuhandeid videoklippe emakeelsetest kõnelejatest. Nii saavad kasutajad õppida korrektset ja autentset hääldust ja arendada ka erinevate aktsentide mõistmist. Tänaseks õpib platvormi vahendusel uusi keeli rääkima rohkem kui 40 miljonit inimest 189 riigist.

Äriarenduse juhi sõnul aitab sügisõhtuid sisustamiseks sobivaid väljundeid leida ka spetsialiseerunud otsingu süsteem Petal Search. „AppGallery poe uus Petal Search otsingusüsteemi abil on võimalik otse seadme avalehelt alla laadida miljoneid rakendusi, filme, pilte ja palju muud,“ sõnas Donskoi.

Laadimine...Laadimine...