Põnev

Mida süüa, et hoida hambad tervena?

Mida süüa, et hoida hambad tervena?

Juba lasteaialapsed teavad, et suhkur lõhub hambaid – statistika kohaselt maadleb elu jooksul hambaaukudega enam kui 90% inimestest ja suur osa neist aukudest on põhjustatud just liigsest suhkrust. Kuidas aga toituda juhul, kui on soov hambaaukudest priiks jääda?

Sisearhitekt soovitab: kuidas valida tooli?

Sisearhitekt soovitab: kuidas valida tooli?

Inimene veedab istudes kuni 12 tundi ööpäevast ning sageli ei ole tööst tulenevalt võimalik seda mahtu ka vähendada. Millistele nüanssidele tooli valides tähelepanu pöörata, et istumine oleks tervisesõbralik nii tööl kui kodus?

Koprapere kinkis Eestile saja meetri pikkuse tammi

Koprapere kinkis Eestile saja meetri pikkuse tammi (1)

Eesti Vabariigile on 100 aasta juubeli auks enese teadmata ilusa kingituse teinud Esna allikate töökas Oksi koprapere, kes roikaid ja muda ühiselt kokku mätsides on nad rajanud risti üle allikajärve tammi, mil on pikkust ei vähem ega rohkem kui sada meetrit.

Eesti sõltumatuse eest said hääletada vaid talumehekasukas saadikud
Ajalugu

Eesti sõltumatuse eest said hääletada vaid talumehekasukas saadikud

"Käige vahepeal ooperis, muidu rahvas ei tea, kes on võimul," soovitas Jaan Poska kommunist Viktor Kingissepale, kui too  tuli Poskalt võimu üle võtma. Hiljem aga aitas Kingissepp oma poliitilist vastast, Eesti riiki luua aidanud Jaan Teemanti, andes teda rünnanud madrusele vastu lõugu ja aidates ta soldatite eest põgenema.

Kuidas laste kasvatamine kajastub pensionis?

Kuidas laste kasvatamine kajastub pensionis?

Laste arv peres mõjutab tulevast pensioni, kuna riik maksab laste kasvatamise ajal teatud juhtudel näiteks vanema eest sotsiaalmaksu. Vaata siit, mis moodi laste kasvatamine mõjutab pensionile jäämist!

UURING: Emade koormus võrdub 2,5 täiskohaga töötamisega

UURING: Emade koormus võrdub 2,5 täiskohaga töötamisega (1)

Värskest uuringust selgub, et emad töötavad keskmiselt nädalas 98 tundi, mis on üle kahe korra rohkem kui kaks täistöökohta. Emade tööpäev algab tavaliselt veidi peale kella kuut hommikul ja lõppeb alles pool üheksa õhtul ning ka nädalavahetusel ei saa emad täiesti vabu päevi.

Õhtune veinijoomine võib tervise asemel tuua hoopis vähi

Õhtune veinijoomine võib tervise asemel tuua hoopis vähi (2)

Müüt, et õhtuti pokaalitäie veini joomine tuleks tervisele kasuks, on teadlaste poolt ammu kummutatud - alkoholi laastav mõju kaalub kordades üle kõik veinisõprade argumendid. Mitmed uuringud on paljastanud, et alkohol mitte ainult ei lõhu inimese DNA-d, vaid see on ka mitme vähiliigi tekkepõhjuseks.

Kuus soovitust uue kodu otsijale

Kuus soovitust uue kodu otsijale

Kuldreeglit küll kodu valimisel ja ostmisel ei eksisteeri, kuid on olemas mitmeid olulisi nüansse ka peale hinna ja kindla piirkonna, millele tasub kindlasti tähelepanu pöörata.

Laadimine...Laadimine...