Põnev

Spetsialisti nipid: kuidas valida sobiv külmkapp?

Spetsialisti nipid: kuidas valida sobiv külmkapp?

Alates 1930. aastatest, mil turule tulid esimesed tänapäevase tehnoloogiaga külmkapid, on neile aasta-aastalt lisandunud kümneid ja sadu külmkappe – igaüks uhkustab eelmisest põnevamate lisafunktsioonide, nutikuse ja disainiga.

Raport: Facebook ja Google manipuleerivad kasutajaid oma andmeid jagama

Raport: Facebook ja Google manipuleerivad kasutajaid oma andmeid jagama

Facebook ja Google üritavad kasutajaid saada jagama oma isiklikke andmeid "invasiivsete" ja piiratud vaikesätete kaudu, hoolimata Euroopa Liidust andmekaitseseadusest, mille eesmärk on anda kasutajatele rohkem kontrolli ja valikuid, selgus Norra riigi uuringust. Norra tarbijanõukogus digiteenuste eest vastutava Finn Myrstadi sõnul näitab kahe firma tegutsemine "austuse puudumist nende kasutajate vastu".

Apteeker: 10 asja, mis peavad kindlasti olema reisiapteegis

Apteeker: 10 asja, mis peavad kindlasti olema reisiapteegis

Olgu tegu puhkereisiga kodumaal, välisriigis matkamise või linnapuhkusega, on tark ettenägelikult planeerida ka reisile kaasavõetavad ravimid. Benu apteegi farmatseut Reet Laisaar toob välja nimekirja kõige olulisemast, mida reisiapteek peaks sisaldama ja selgitab, millistel puhkudel tuleb tooteid tarvitada.

 

Kuidas saada internet maakoju?

Kuidas saada internet maakoju?

Maapiirkondades pole alati internetikaabel vajalikus kohas ning nõuab suuri investeeringuid krundile toomiseks. Vaata siit, millised lihtsamad võimalused interneti jaoks on olemas.

Kinnisvaraekspert: kodutee kasutamise eest raha nõudmine on sigadus

Kinnisvaraekspert: kodutee kasutamise eest raha nõudmine on sigadus (2)

Aprillis paljastas "Pealtnägija", et teeterroristiks nimetatud grusiinist ärimees ostab kokku elurajoonide teid ja veetrasse ning maksustab selle eest jõuliselt sadasid Eesti peresid. 1Partner Kinnisvara tegevdirektor Martin Vahter nentis, et selline äritegevus moraalselt selge sigadus, aga seaduse järgi on õigus vara kasutamise eest raha küsida. Ta soovitab taotleda kohtult esialgset õiguskaitset. "Pretsedent sama ärimehe, Konstantin Ivanišvili suhtes on olemas Rae vallast, kus mees nõudis avaliku tee kasutamise eest igalt perelt 50 eurot kuus, kuid pidi kohtuotsusega rahulduma 33 euroga aastas."

Millist jalgratast valida?

Millist jalgratast valida?

Erinevad uuringud on näidanud, et inimestel on kõige parem tuju, kui nad sõidavad tööle või kooli jalgrattaga, võrreldes mõne teise transpordivahendiga.

Seitse soovitust nutikaks duši all käimiseks

Seitse soovitust nutikaks duši all käimiseks

Kui sinu naha tervis on sulle oluline, siis jäta hüvasti kuuma veega ning ole valmis lühemateks pesus käikudeks. Muuhulgas on dušivõtul oluline mõelda lisaks vee temperatuurile ka erinevate protseduuride järjekorrale, mida ja millal midagi teha – pesuaeg võib selle tulemusel märgatavalt lüheneda.

Mida süüa, et hoida hambad tervena?

Mida süüa, et hoida hambad tervena?

Juba lasteaialapsed teavad, et suhkur lõhub hambaid – statistika kohaselt maadleb elu jooksul hambaaukudega enam kui 90% inimestest ja suur osa neist aukudest on põhjustatud just liigsest suhkrust. Kuidas aga toituda juhul, kui on soov hambaaukudest priiks jääda?

Laadimine...Laadimine...