3 kommentaari

ei mingit saasta Euroopa

Vasta kommentaarile

Eurooplased pangu kogu rämps üüratute tollide alla ja saab kogu prügindusest lahti vähemalt tekstiiliosas. Ja asiaatidele, neegritele ja arrabidele seksuaalkasvatus ja kohustuslik hiina kommunistide endisel kombel . Soros ja soroslased Palestiinasse kõrbe õitsvaks aiaks looma.

likvideerida globalismus

Vasta kommentaarile

Maailmas tuleb likvideerida globalismus soroslaste ja punahiinlaste vandenõu mis hävitab tegelt kogu elava. Elik tuleb teha Trumpi ja panna paika tollitõkked tarbetu rämpsu vastu kaua lubatakse kogu saasta priilt näituseks Euroopa tarida. Soroslased edendagu põllumajandust Palestiinas ja punahiinlased kõik ühiselt metsa istutama.

hävitada hiinakas ja induss

Vasta kommentaarile

Kena jutt kuid sisuliselt ettepanek hävitada majanduskasv Puna-Hiinas ja Indias tegelt vist igati respektaabel ettepanek tegelt. Kuid kas ka humanistlik millest elab hiinatar ja hinditar banglannast rääkimata? Selles ju asi. Meestest ei ole lugu mingu Euroopa vembaga töötama näituseks Kölni katedraali manu kuid naised? Või saadab euroopa mehed in corpore safarile aasiataride manu. Teeb sellist sugupoolte vahetust seltsis ikke segasem? On mõtlemist kui on...?

Laadimine...Laadimine...