Alates tänasest pakuvad kohtutäiturid suveperioodil tasuta õigusnõu

Julgustamaks inimesi küsima nõu võlgadega hakkamasaamiseks, on kohtutäiturid kutsunud ellu tasuta õigusabi ja võlanõustamise kampaania  "Kohtu Täituriga" - tasuta õigusabi pakutakse juunis, juulis ja augustis Harjumaal, Tartumaal ja Virumaal.

Pilt: Scanpix

Alates tänasest pakuvad kohtutäiturid suveperioodil tasuta õigusnõu

Toimetaja: Toomas Raag

Julgustamaks inimesi küsima nõu võlgadega hakkamasaamiseks, on kohtutäiturid kutsunud ellu tasuta õigusabi ja võlanõustamise kampaania  "Kohtu Täituriga" - tasuta õigusabi pakutakse juunis, juulis ja augustis Harjumaal, Tartumaal ja Virumaal.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda nõustab inimesi võlgnevuste likvideerimisel ja õigusnõuga kogu täitemenetluse jooksul, kuid oluline on, et nõustada saab vaid neid inimesi, kes ise soovivad võlgnevustega tegeleda ja leida lahendusi nende likvideerimiseks.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kantsleri Kristi Hundi sõnul vajab 80 protsenti võlgnikest võlgadest vabanemiseks nõustamist ja õigusabi. "Nõustamise peamiseks  fookuseks on võlgnevused ning nendega seotud õiguslikud probleemid,"sõnas Kristi Hunt. "Kutsume üles inimesi pöörduma allpool nimetatud kohtutäiturite büroodesse, et kohtutäiturid saaksid pakkuda tasuta õigusabi võlaprobleemidega tegelemisel,"lisas Kristi Hunt. 

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda on oluline organisatsioon Eesti riigi õiguskaitse  ja majanduskeskkonna kaitse tagamisel, sest ühiskonnaliikmete õiguskuulekus on üks riigi tugisambaid ja oluline väärtus ühiskonnas. Koda seisab seaduskuulekuse kasvatamise eest läbi inimese nõustamise, noorte koolituste ja seadusloomesse ettepanekute tegemise. 

"Kohtu Täituriga"kampaania raames pakutakse tasuta õigusabi eelregistreerimise alusel alljärgnevate täiturite büroodes 24. (10.06-14.06), 29. (15.07-19.07) ja 33. (12.08-16.08) nädalal.

Harjumaa

Ühinenud Kohtutäiturid büroo, aadress: Rävala pst 5, Tallinn

Tallinna kohtutäitur Hille Kudu, registreerimine: buroo.kudu@taitur.net
Tallinna kohtutäitur Kristiina Feinman, registreerimine: buroo.feinman@taitur.net
Tallinna kohtutäitur Arvi Pink, registreerimine: buroo.pink@taitur.net 
Tallinna kohtutäitur Risto Sepp, registreerimine: buroo.sepp@taitur.net          

Tallinna kohtutäitur Mati Kadak, registreerimine: Mati.kadak@taitur.just.ee, aadress: Kentmanni tn 21/Liivalaia tn 27/Kaupmehe tn 14, II korrus (sissepääs Kaupmehe tänava poolt)
Tallinna kohtutäitur Elin Vilippus, registreerimine: elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee, aadress: A.Lauteri 5, Tallinn;
Tallinna kohtutäitur Katrin Vellet, registreerimine: info@vellet.ee, aadress: Rotermanni 5, Tallinn.

Tartumaa

Tartu kohtutäitur Anne Böckler, registreerimine: Anne.Bockler@taitur.just.ee, aadress: Õpetaja 9a, Tartu

Võru kohtutäitur Taive Peedosaar, registreerimine: Taive.Peedosaar@taitur.just.ee, aadress: Jüri tn 43, Võru 


Virumaa

Narva kohtutäitur Tatjana Afanasieva, registreerimine: narva.taitur@taitur.just.ee, aadress: Puškini tn 20-M1 (I.korrus), Narva 

Rakvere kohtutäitur Raigo Pärs, registreerimine: raigo.pars@taitur.just.ee, aadress: Laada 20, Rakvere.

 

 

 

Laadimine...Laadimine...