Algab eelregistreerimine tasuta õppeekskursioonidele

Reedel, 1. septembril kell 10 algab eelregistreerimine keskkonnasõbraliku liikumise kuu õppeekskursioonidele. Ekskursioonid toimuvad autovabal päeval ja Euroopa liikuvusnädalal.

Pilt: Scanpix

Algab eelregistreerimine tasuta õppeekskursioonidele

Reedel, 1. septembril kell 10 algab eelregistreerimine keskkonnasõbraliku liikumise kuu õppeekskursioonidele. Ekskursioonid toimuvad autovabal päeval ja Euroopa liikuvusnädalal.

Euroopa liikuvusnädala alguses laupäeval, 16. septembril toimub õppematk Hirvepargis. Tänavu paigaldas Tallinna Keskkonnaamet parki 30 haruldast puud tutvustavat infosilti. Kõikidel siltidel on QR-kood, mille abil on võimalik saada linna kodulehelt lisateavet. Õppematka juhiks on Tallinna Botaanikaaia dendroloog Olev Abner. Algus on kell 14 kohviku Kalambuur juures (Toompuiestee 8) suure infostendi ees. Eelregistreerimine toimub veebilehel www.tallinn.ee/Oppematk-Hirvepargis .

Autovabal päeval, 24. septembril toimub traditsiooniliselt jalgsimatk ja jalgrattaretk. Jalgsimatka "Südalinna asumi lähiajaloost" peateemaks on Tallinna südalinna lähiajalugu. Giidiks on arhitektuuriajaloolane Mait Väljas. Esmakordselt toimub ka venekeelne jalgsimatk ajakirjaniku ja ajaloolase Josef Katsi juhendamisel. Matk kestab 1,5-2 tundi. Jalgrattaretke peateemaks on Vanalinna ümbritsevate piirkondade areng alates 19. sajandi teisest poolest. Giid on arhitektuuriajaloolane ja Eesti meremuuseumi teadur Mihkel Karu. Retk kestab 2-2,5 tunti. Eelregistreerimine toimub veebilehel www.tallinn.ee/jalgsimatk-ja-jalgrattaretk-2017.

Kohtade arv on piiratud. Vabade kohtade olemasolul on võimalik registreeruda ka 24.09 autovaba päeva alal Tallinna Keskkonnaameti infotelgis (Pärnu mnt ja Valli tänava otsas).

Kõik registreeritud osavõtjad saavad keskkonnasõbraliku liikumise kuu meened, seljakoti, väikese suupiste ning võimaluse üks kord kuu jooksul külastada tasuta Tallinna Botaanikaaeda.

Autovabal päeval on osalejatel võimalus jätta oma ratas tasuta valvega rattaparklasse.

Lisateave keskkonnasõbraliku liikumise kuu kohta veebilehel www.tallinn.ee/liikumiskuu ning infovoldikus (saadaval linnavalitsuse ja linnaosavalitsuste infosaalides). Keskkonnasõbraliku liikumise kuu toimub Tallinnas kuuendat korda ja selle korraldamist  koordineerib Tallinna Keskkonnaamet.

 

Laadimine...Laadimine...