Algab Gonsiori tänava ehituse uus etapp

Gonsiori tänaval, Maneeži tänava ja Pronksi tänava vahel muutub remondi ajal liiklus ja mitmed bussid sõidavad teist teed kaudu.

Algab Gonsiori tänava ehituse uus etapp

Gonsiori tänaval, Maneeži tänava ja Pronksi tänava vahel muutub remondi ajal liiklus ja mitmed bussid sõidavad teist teed kaudu.

Täna, 12. märtsil kell 10 alustab TREV-2 GRUPP AS sobiva ilma korral ehitust Gonsiori tänaval, Maneeži tänava ja Pronksi tänava vahel.


Mööda Estonia puiesteed Lasnamäe suunas sõitjad saavad sõita A. Laikmaa tänavale kas Narva mnt või Rävala pst poole ja Lasnamäele saab edasi sõita sealt. Gonsiori tänavalt kesklinna suunas liiklejad suunatakse Pronksi tänava ristmikult kahes sõidureas Tartu mnt ning ühes sõidureas Narva mnt poole. Kuna Maneeži, Raua ning Kivisilla tänav muutuvad tupiktänavateks, tehakse Reimani tänav ajutiselt kahesuunaliseks ning seal muutub  parkimiskord.


Liinide nr 3, 20, 20A, 31, 53, 55, 56, 60, 63, 67 ja 68 bussid sõidavad Laikmaa, Rävala pst, Tartu mnt ja Kreutzwaldi tänava kaudu. Bussid peatuvad Kivisilla peatuses, kuid pööravad Gonsiori tänaval tagasi ning suunduvad eelnevalt nimetatud marsruudile.

Kreutzwaldi tänav jääb Tartu mnt – Gonsiori tänavani  suunaga Gonsiori tänava poole avatuks ainult ühistranspordile. Kreutzwaldi tänavale on võimalik pääseda mööda Pronksi ja Raua tänavat.


Gonsiori tänava Maneeži t – Laagna tee vahelise lõigu ümberehituse tulemusel jääb tänav kolme sõidurajaga. Mõlemas sõidusuunas on ühissõidukirajad ning keskmine sõidurada on muutsuunaliiklusega sõidurada, kus hommikuti saab sõita autoga kesklinna poole ja õhtul Lasnamäe poole. Torupilli Selveri kõrvale tuleb uus "Pargi ja reisi" parkla.

Laadimine...Laadimine...