16 kommentaari

rööbas

Vasta kommentaarile

Omanik on ikka see, kes raudtee ehitab. Kes seal ronge käitama hakkab, on iseküsimus. Kui Arriva selle vastu huvi tunneks, oleks see isegi positiivne märk, kuna annaks lootust, et mingigi liiklus võib sel trassil toimuma hakata :) Aga ma siiski ei julgeks olla nii optimist. Huvilised võivad ju Arrivast ise järele küsida (http://www.deutschebahn.com/en/presse/mp_arriva.html). Wikipediasse võib kirjutada kes iganes mida iganes.

Omanik postitas:

Kes raudtee ehitab, ei ole omanik. Ta on ehitaja. Kes seal ronge käitama hakkab ei ole ka omanik.

Veiko

Vasta kommentaarile

Edastamiseks vene keeles Google tekst: Rail Baltic novosti: Андрес Raid: Разве мы не позволено знать, кто являются настоящими владельцами Rail Baltic? http://www.pealinn.ee/koik-uudised/andres-raid-kas-me-ei-tohi-teada-kes-on-rail-balticu-tegelikud-n182527
Иво Karlep, 25 декабря, +2016
"Это становится все более интересным, потому что никто не по-видимому, понял, что это была ошибка, если станет известно, что Rail Baltica является реальными владельцами," сказал журналист Андрес Рейд, который сказал, что это было на прошлой неделе в Википедии было признаком членства Rail Baltic в дочерней компании немецкой национальной железной дороги Arriva то теперь таинственным образом исчез.
На прошлой неделе, новости вещания Tallinn TV сказал Андрес Raid, английская версия Википедии именно он предложил владельцам Rail Baltic. "Наверное, думает, что большинство людей, которые Rail Baltica Эстонии государственная собственность, которая будет завершена в евро через. Некоторые могут подумать, что это три страны Балтии кондоминиума. Но почему все упражнение для Европы, чтобы прийти к пункту, согласно которому преимущество Rail BALTICUM не может, но если происходят потери, то она оплачивается налогоплательщиком в Эстонии? " сказал Рейд. Он добавил, в то же время владелец английской Википедии Rail Baltica отмечен немецкой национальной железнодорожной Deutsche Bahn дочерняя компания Arriva, которая действует в Англии. Рейд подтвердил, что Эстония и другие страны Балтии, владельцы не там слово.

На вопрос Andres Raid прокомментировать эти утверждения, он был весьма озадачен: "Я просто смотрел снова и Википедия не верит своим глазам - признак держателей Rail Baltic затем очистили" дивился рейд.

"Это становится все более интересным, потому что никто не по-видимому, понял, что это была ошибка, как должно быть известно, кто хозяева. Получается, что мы не должны, знать, кто являются владельцами Rail Baltica", сказал Рейд. Он напомнил, что, когда этот вопрос был доведен до нашей стороны Министерства экономики и коммуникаций, будет отвечать тогда, конечно, что владельцы Rail Baltica в Эстонии, Латвии и Литве. Это требование должно быть уже вызвало подозрения Raid, поскольку эти три страны являются весьма различной длины рельса, и в отличие от Эстонии, Латвии и Литве торговали гораздо более выгодные условия. . Латвия принадлежит к проекту, а также железной дороги, соединяющей Рижский аэропорт и железнодорожная ветка в Литве, Вильнюсе, Каунасе, а также товары в транзитной станции, где вы можете, в случае необходимости, в дополнение к обмену поездные колес. "К тому же, не стоит, в конце концов, здравый смысл, в зависимости от высокой скорости заканчивается где-то в зарослях Литвы, Польши, но, как ожидается, продолжится," сказал Рaйд.
"Возникают все эти вопросы в ходе еще одна классификация тактильной выделить", сказал Рaйд, который пообещал продолжить рассмотрение вопроса Rail Baltic.

kmo

Vasta kommentaarile

to.eestlane.eesti on kolgas jah,ja pigidel euroopast on siia ebamugav lennata,valgel inimesel vastavalt vajadusele mitte

Ohjah

Vasta kommentaarile

""RB Rail AS" is a joint venture between the three Baltic States established in October 2014. Holding equal shares in "RB Rail AS" are SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" in Latvia, UAB "Rail Baltica statyba" in Lithuania and OU "Rail Baltic Estonia" in Estonia."

http://www.railbaltica.org/en/news/all-signatory-parties-have-signed-the-agreement-on-rail-balticrail-baltica-contracting-scheme


"2. The North Sea–Baltic Corridor. Rotterdam–Amsterdam/Brussels–Hannover–Berlin–Warsaw–Kaunas–Riga–Tallinn"

https://en.wikipedia.org/wiki/Trans-European_conventional_rail_network

urr

Vasta kommentaarile

ma ei saa aru, mis inimesed need eestlsed on, ükskõik, mis uuendust pakutakse-ikka vastu.Mäletan, kui Muugale taheti vormelirada teha.... kohe küik vastu, nüüd on seal naftabaas ja as see on siis tore.... aga vormelirada oleks andnud tööd ja raha paljudle.Taheti ehitada tee läbi Tallinna, mngi paganama hõlmikpuu jäi ette ja kõdurajoon on linnasüdames siiani.... Nüüd, kui on võimalus saada kiire ühendus Euroopaga... jälle karjutakse... kas te kisakõrid olete Euroopas rongiga s'itnud, teadke, et seee on väga mugav 3e tunniga on 500 km läbitud!!!! Mulle väga meeldiks õhtul rongi peale minna ja hommikul Berliinis olla. Kallid vastalised, ma ei tea, kui palju te reisite, aga teadke, et Eesti on üks viimane maakolgas Euroopas, siia on väga kallis ja ebamugav lennata, niiet lennukid POLE ALTERNATIIV!!!! Miks te raudteele vastu olete, kas te olete süvenenud teemasse, või lihtsalt, olete vastu, ilma põhjuseta....

Eestlane postitas:

Miks ma pean olema berliinis hommikul kui võin seda juba olla õhtul mõne tunni pärast? Miks pole suudetud olemas olevat raudteed kasumis hoida? Miks te arvate et raudtee millega riik kasumit toota ei tohi, muutub järsku meie riigile kasumit? Miks varjatakse raudtee tegelikke omanikke?

Kristjan

Vasta kommentaarile

Kallis Andres. Sa võid wikipedias ka ennast Rail Balticu omanikuks kirja panna. Kui keegi ei protesteeri siis see ka avaldatakse.

Põrsast kotis ei osteta!

Vasta kommentaarile

Millal Ratas avalikustab dokumendid, mille pärast tema RB kasuks meelt muutis? Läbipaistvat juhtimist, hr. peaminister, nii nagu lubasite!

Tuuli

Vasta kommentaarile

Eesti Rooma kodulehel olevas artiklis on "omanik" veel pildina säilinud. Vt. siit:
https://roomaklubi.wordpress.com/2016/12/13/rail-balticu-diskussioon-lopuks-alanud/

Tubli Raid

Vasta kommentaarile

Ja arvan et RB on üks suurimaid koruptsiooni pesi tulevikus kui seda ei peatata.Arvatavasti on "raudttee alust maad kokkuostnud spekulandid tagajalgadel, sest mis sa selle maaga peale hakkad.Nende hulgas aga on kindlalt meie eelmise ja praeguse võimujuhtoinaid, ja nüüdne valitsus tõstab kapol veel palkka???????????

kiirelt Berliini

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad teatavasti Kaunas Leedus on ühendatud nn euroopa laiuse raudteega ja seega siis Leedust Poolasse ja miks mitte Berliini ju küll ja küll. Kuid ilmselt ilmselt eestlane võtab hoopis Ülemistelt lennuki ja sama lugu lätlasega Riias. Lihtsalt kiiremini saab selles lugu.

1 2
Laadimine...Laadimine...