5 kommentaari

Vale juhtimine

Vasta kommentaarile

Asi pole armetutes palgatõusudes ja vaesuse jagamises vaid üldises suhtumises.
Minuteada nõudsid meedikud hoopis töötingimuste parandamist ja meditsiinivaldkonna paremat rahastamist. Nüüd pisteti neile vaitjäämiseks rahanutsak hambusse (nagu ikka).

ants

Vasta kommentaarile

Ivi , kas on tõesti raske aru saada , et pensionärid on väga vaesed!Õpetajad ja meedikud ei ole kõige vaesemad.

Lii

Vasta kommentaarile

Eelmised valitsused pole tõstnud pensione ega abirahasid. Need on imepisikesed. Reformi tagatuba ju koostas järgmiste aastate eelarve ja nüüd peab kuidagi saama seda parandada rahva kasuks. Ainult et nii mõnedki ministrid on samad, mis eelmises valitsuses ja need pole keskerakondlased. Sotsiaalminister on sots, justiitsminister irl-ist, välisminister on sots jne. Endiselt ei parandata pensionäride rahaseisu, endiselt läheb raha sõjamängudeks, ehkki keegi ei kavatse meid rünnata.

Ivi

Vasta kommentaarile

Paljud inimesed jäid arstiabita, sest eelmised valitsused sulgesid mitmel pool arstiabi saamise kohti. Mitmed inimesed jäid invaliidideks kuna ei saanud abi. Paljudes kohtades on ära kaotatud võimalused uuringuteks ja ravi hilineb. Eriarstide juurde on suured järjekorrad. Tore, et meditsiinile anti raha nüüd. Aga ma ei mõista, kuidas on võimalik, et paljud meil hariduse saanud arstid lahkuvad riigist, kus on arsti eetika, kas raha on tähtsam kui meie inimeste tervis. Õpetajatel on tõesti väikesed palgad. Eelmine valitsus ei tõstnud neid üldse. Keskerakondlik valitsus peab heastama eelmiste vigu ja kõike muidugi kohe ei jõua.

ants

Vasta kommentaarile

Ah et pensionerid ei ole oma inimesed , las surevad nälga.

Laadimine...Laadimine...