Arsenali Keskuses avatakse uus pakiautomaat ja kaasaegne postkontor

27. oktoobril paigaldati Arsenali Keskuse juurde järjekordne uus Omniva pakiautomaat. Samuti avati keskuses kaasaegne postkontor, mis võtab üle väiksemate lähikonnas asunud Kopli ja Pelguranna postkontorite töö. 

Pilt: omniva.ee

Arsenali Keskuses avatakse uus pakiautomaat ja kaasaegne postkontor (1)

27. oktoobril paigaldati Arsenali Keskuse juurde järjekordne uus Omniva pakiautomaat. Samuti avati keskuses kaasaegne postkontor, mis võtab üle väiksemate lähikonnas asunud Kopli ja Pelguranna postkontorite töö. 

Uus postkontor on hästi ligipääsetav, pikkade lahtiolekuaegade, rohkemate kassakohtade, esindusliku kaubavaliku ja mugava teenindussaaliga.

Postkontorit täiendab lähedal asuv ööpäevaringselt ligipääsetav pakiautomaat, mille kaudu paki saamine ja saatmine on kiireim ja mugavaim.

Põhja-Tallinnas Erika tänaval asuvas Arsenali postkontoris saab tarbida kõiki postiteenuseid – saata pakki ja kirja, tellida perioodikat, maksta arveid ning osta pakkevahendeid ning muud postikaupa. Samuti leiab Arsenali postkontorist mitmekesise kaubavaliku. Klientide kasutada on avar ning funktsionaalne teenindussaal, kus on muuhulgas võimalik ka ise oma saadetised pakendada. Lisaks on uuel postkontoripinnal ka suurem ladu, et üha kasvavad pakimahud hõlpsasti ära teenindada.

Omniva jaevõrgu üksuse juht Eve Vuks usub, et Põhja-Tallinna piirkonna kliendid jäävad linnaosa südames asuva uue kaasaegse postkontoriga igati rahule. "Lisaks sellele, et postkontor on hästi ligipääsetav nii autoga kui ka ühistranspordiga, on kontoris ka kaasaegne teenindussaal ja neli kassakohta, mis muudavad teeninduse kiireks ja mugavaks," selgitas Vuks. Vuksi sõnul ei ole mureks ka parkimisvõimaluse puudumine, kuna uue keskuse juurde kuulub ka suur parkla. Samuti on Arsenali keskuses asuvasse postkontorisse mugav pääseda ka liikumispuudega inimestel.

Uus suurem ja esinduslikum postiasutus hakkab postiteenuseid pakkuma argipäeviti kell 10-20. Laupäeviti töötab postkontor kell 10-17 ning pühapäeviti on suletud. Pakiautomaat on kättesaadav 24 tundi päevas, seitsmel päeval nädalas.

Arsenali keskuses avatavasse postkontorisse kolivad ümber ka lähedal asuvad Kopli ja Pelguranna postkontorid. Kopli postkontor on oma vanas asukohas suletud alates 27. oktoobrist, Pelguranna postkontor alates 15. novembrist.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...