Autokratid rüüstasid Keldrimäel autosid

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 91 avaldust ja teadet kuritegudest. 

Pilt: Scanpix

Autokratid rüüstasid Keldrimäel autosid

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 91 avaldust ja teadet kuritegudest. 

Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ja 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ning 26 vargust ja 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. 

Registreeriti 4 inimvigastustega  liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Tabati 7 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 281 väärtegu. Möödunud nädala jooksul registreeriti 8 euro võltsimisega seotud kuritegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ja registreeriti 2 Schengeni viisaeeskirja rikkumist ning 1 salakaubavedamise juhtum.  Esitati 2 varjupaigataotlust. 


PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

22. novembril teatati, et Raadiku tänaval rünnati peretüli käigus 34-aastast naist.

 

22. novembril teatati, et Erika tänaval löödi 60-aastast meest. Lööja on politseile teada.

 

22. novembril teatati, et Endla tänava kaupluses löödi 27-aastast meest.

 

22. novembril teatati, et Punase tänava korteris tekkis rüselus, mille käigus tekitati füüsilist valu 42-aastasele mehele.

 

Vargused

22. novembril teatati, et Jakobi tänaval pargitud sõiduautosse murti sisse ja varastati riideid, dokumendid ning sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 1825 eurot.

 

22. novembril teatati, Juhkentali tänaval pargitud sõiduautosse murti sisse ja varastati spordikott riietega ning tehnikat. Vargusega tekitatud kahju on 1525 eurot.

 

Harjumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

22. novembril teatati, et Jõelähtme vallas Saha küla eramus löödi 41-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni  40-aastase mehe.

 

Vargus

22. novembril teatati, Rae vallas Peetri alevikus Raudkivi tee kortermaja trepikojast varastati jalgrattad. Vargusega tekitatud kahju on 733 eurot.

Laadimine...Laadimine...