Citybee toob Tallinna veel 100 tõukeratast juurde

Sõidukijagamise teenus Citybee toob Tallinna juurde veel 100 elektrilist tõukeratast.

Pilt: Scanpix

Citybee toob Tallinna veel 100 tõukeratast juurde

Toimetaja: Vesta Reest

Sõidukijagamise teenus Citybee toob Tallinna juurde veel 100 elektrilist tõukeratast.

"Kuna elektriliste tõukerataste laenutamine on Eestis hästi vastu võetud ning nõudlus rataste järele suur, siis otsustasime tuua turule lisakoguse tõukerattaid. Hetkel on kõik tõukerattad igapäevaselt kasutuses ning enamik neist saab juba enne päeva lõppu tühjaks, mis näitab selgelt, et elektrilised tõukerattad on soositud transpordivahend Tallinna tänavatel," ütles Citybee Eesti juht Heigo Protten.

Protteni sõnul on ettevõte nõudluse jätkudes valmis tõukerattaid veelgi juurde tooma. "Hetkel on kokku kümmekond erinevat punkti Tallinna suuremates tõmbekeskustes, kuhu hommikul tõukerattad maha pannakse. Lisaks on tantsu- ja laulupeo ajal Lauluväljaku ning Kalevi staadioni vahetus läheduses tõukeratta punktid."

Citybee alustas elektriliste tõukerataste laenutusega Tallinnas 28. juunil. Vastavalt kokkuleppele Tallinna linnavalitsusega võib elektriliste tõukeratastega sõita kuni 20 kilomeetrit tunnis ning eraldi turvavarustust kasutama ei pea.

"Kuigi seadusega pole turvavarustus nõutud, siis soovitame kasutada kiivrit ning hoolikalt jälgida teisi liiklejaid, et tagada liiklusohutus kõigile," rõhutas Protten.

Laadimine...Laadimine...