Daniel Levi: ilu algab sellest, kui palju on inimeses hoolivust

Daniel ja Eleri Viinalass usuvad, et õiged ilutooted ja regulaarsed iluhoolitsused koos piisava puhkusega aitavad igas olukorras tunda end ilusana, olla enesekindlad ja tasakaalus. 

Pilt: Aivar Kullamaa

Daniel Levi: ilu algab sellest, kui palju on inimeses hoolivust

Daniel ja Eleri Viinalass usuvad, et õiged ilutooted ja regulaarsed iluhoolitsused koos piisava puhkusega aitavad igas olukorras tunda end ilusana, olla enesekindlad ja tasakaalus. 

Muusik meenutab lapsepõlve, mil nad Eleriga kohtusid ning siiani mäletab ta seda soojust ja armastust, mida Eleri suutis ja suudab ümbritsevatele inimestele jagada.

"Ilu algab sellest, kui palju on inimeses hoolivust. Minu meelest kaastunne ja isetus on kõige ilusamad jooned. Ilusatel inimestel on selline "röntgen-nägemine" ehk neil on võime näha pealiskaudsusest sügavamale ja igatsevad parandada seda, mis on katki," räägib Daniel silmas pidades oma kaunist kaasat. 

"Eleri paneb enda ümber olevaid inimesi tundma ilusatena ja armastatutena. Ma olen juba nii põnevil, et meie uus pereliige saab tunda just sellist ilu ja armastust," ütleb Daniel Levi õnnelikult.

Mõnikord minnakse ilu nimel äärmustesse

Populaarse muusiku ja Maxima ilusaadiku Danieli arvates lähevad inimesed mõnikord ilu nimel äärmustesse. Ilu on tervik ja seda on tegelikult väga lihtne hoida. Daniel kannab näiteks bändiga reisides käepärast ainult kõige olulisema, milleks on tema lemmiklõhn, Dove juuksevaha ja paar deodoranti.

Juuksed peavad alati hoolitsetud olema

Daniel arvab, et tahaks siiski veidi rohkem aega leida igapäevaseks iluhoolduseks, kuid reeglina on elu liiga tempokas. Kui muud põhjalikku teha ei jõua, siis juuste eest peab kindlasti eriti hoolitsema. Danieli abikaasa Eleri ema Tiiu aitab silma peal hoida, et noormehe soeng alati korras oleks ja kodus olulised ilutooted olemas. Danieli abikaasa Eleri kinnitab, et ta naudib väga, et tema mees enda eest hoolitseb ja väärtustab teda ümbritsevat värskust.

Ilurituaalid on olulised!

Eleri ise peab ilurituaale vägagi oluliseks. Tema lemmiktoodetes on kindlasti looduslikud aroomid. Beebiootel on lisaks tavalistele hoolitsustele eriti tähtis naha niisutamine ja rohke vee joomine, samas jätkab Eleri ka raseduse ajal mõõdukate treeningutega. Koduse massaaži jaoks on mõnus kasutada nende sarjade tooteid, kus on valikus nii eksootilisi kui naturaalseid lõhnu. "Ja muidugi lisaks iluhoolitsustele on väga oluline piisav uni, et kaunis välja näha," kinnitab Eleri.

 

Laadimine...Laadimine...