Eesti U20 noortekoondis alustab täna Šotimaal MM-i II divisjoni A-grupi turniiri

Eesti U20 jäähoki noortekoondis alustab täna Šotimaal, Dumfries´is IIHF U20 MM-i II divisjoni A-grupi turniiri. Avamängus kohtub Eesti meeskond Eesti aja järgi kell 18:30 Lõuna-Koreaga.

Pilt: Scanpix

Eesti U20 noortekoondis alustab täna Šotimaal MM-i II divisjoni A-grupi turniiri

Eesti U20 jäähoki noortekoondis alustab täna Šotimaal, Dumfries´is IIHF U20 MM-i II divisjoni A-grupi turniiri. Avamängus kohtub Eesti meeskond Eesti aja järgi kell 18:30 Lõuna-Koreaga.

Päeva esimeses mängus kell 15:00 kohtuvad Jaapan ja Holland ning viimases kohtumises kell 22:00 Suurbritannia ja Rumeenia.

TURNIIRI AJAKAVA (mängude algusajad Eesti aja järgi)

Pühapäeval, 10. detsembril

15:00 Jaapan – Holland
18:30 Lõuna-Korea – Eesti
22:00 Suurbritannia – Rumeenia

Esmaspäeval, 11. detsembril

15:00 Holland – Lõuna-Korea
18:30 Jaapan – Rumeenia
22:00 Suurbritannia – Eesti

Kolmapäeval, 13. detsembril

15:00 Rumeenia – Eesti
18:30 Jaapan – Lõuna-Korea
22:00 Suurbritannia – Holland

Neljapäeval, 14. detsembril

15:00 Eesti – Jaapan
18:30 Holland – Rumeenia
22:00 Lõuna-Korea – Suurbritannia

Laupäeval, 16. detsembril

15:00 Rumeenia – Lõuna-Korea
18:30 Eesti – Holland
22:00 Suurbritannia – Jaapan

Eesti koondise koosseis

VÄRAVAVAHID

1 – Christopher-Kullervo JÕGI – KJT Haukat Järvepää (FIN)
25 – Oliver SOOVIK – Halmstad HF (SWE)

KAITSJAD

2 – Paul-Hendrik LAOSMA – Lennoxville Bishop’s College (CAN)
4 – Eduard SLESSAREVSKI – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
5 – Pavel PROKOPENKO – Tartu Kalev-Välk
7 – Saveli NOVIKOV – Tallinna HC Viking
18 – Grigory BARANCHUKOV – Chernye Vorony VshE Moskva (RUS)
23 – Artjom ANUFRIEV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
24 – Dmitri PATRUŠEV – Narva PSK

RÜNDAJAD

6 – Kristofer JÕGI – Jokerit Helsingi (FIN)
8 – Jegor ROMANOV – Tallinna HC Vipers
9 – Nikita JEFREMOV – Tallinna HC Viking
10 – Dmitri KUZNETSOV – Tartu Kalev-Välk
11 – Allan SAAR – Nynäshamns IF (SWE)
12 – Maksim SIMONOV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
13 – Artemi ALEKSANDROV – Nynäshamns IF (SWE)
14 – Nikita PUZAKOV – Narva PSK
15 – Jegor NEVZOROV – Narva PSK
16 – Andre LINDE – KJT Haukat Järvepää (FIN)
17 – Morten Arantez JÜRGENS – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)
19 – Vladimir NESTERTŠUK – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
22 – Harri KOLL – West Sound Warriors (USA)
Peatreener: Spiros ANASTASIADIS
Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI
Abitreener: Toivo SUURSOO
Mänedžer: Jüri ROOBA
Hooldaja: Indrek HÄMARSALU
Füsioterapeut: Oliver PAPP

Turniiri ametlik koduleht

Laadimine...Laadimine...