3 kommentaari

Dr. Friedrich

Vasta kommentaarile

Mida te kräunute sellest koolikiusamisest! Kui mingi värdjas lastekaitse on võtnud lapsevanematelt ära õiguse oma lapsi kasvatada, siis sirguvad neist värdjad (loe: kasvatamatud), aga mitte väärikad inimesed. Nii ongi loodud kõik tingimused selleks, et juba lapsest saati ei saada teada, mis on õige, mis vale, mida tähendab olla isa, mida tähendab olla ema. Kõik tehakse perekonna kui ühiskonna algrakukese lammutamiseks ja hävitamiseks. Need koolitatud (loe: tresseeritud) looduse- ja inimsusevastased värdjad - lastekaitsjad, soovolinikud, inimõiguslased jt., - räägivad üht, mõtlevad teist ja teevad kolmandat. Neid absoluutselt ei huvita eluterve ja tervemõistuseline ühiskond.

Tiina

Vasta kommentaarile

Olen pensionär ja meenutan oma kooliaega sooja südamega. Meil polnud kunagi mingit kiusamist ja klassikaaslased on läbi ele head sõbrad. mulle tundub, et praegu on suur ebavõrdss tekitatud reformistliku valitsuse poolt ja just vaesemaid lapsi kiusatakse. Inimestest ei hoolitud ja paljud pered elavad vaesuses.

Õudne

Vasta kommentaarile

Aga karistada neid tulevasi mõrtsukaid ei saa, tegelikult ei tohi.Aga oolikiusamist peavad taluma just hästi kasvatatud ja õpihimulised noored.

Laadimine...Laadimine...