FOTOD! DJ Cityflash ja Laura-Ly esitlevad täna uut lugu ja muusikavideot

Täna esitlevad DJ Cityflash ja Laura-Ly Uussaar uut lugu "Tic Tic" ning selle muusikavideot.

 

Pilt: MediaMarketing

FOTOD! DJ Cityflash ja Laura-Ly esitlevad täna uut lugu ja muusikavideot

Täna esitlevad DJ Cityflash ja Laura-Ly Uussaar uut lugu "Tic Tic" ning selle muusikavideot.

 

"Uus lugu kannab pealkirja "Tic Tic". Tegelikult sündis see lugu juba novembrikuus," ütles DJ Cityflash kolmapäeval "Reporterile" antud intervjuus.

9images

DJ Cityflash kehastab kolme pika võttepäevaga salvestatud uues muusikavideos nii iseennast, miimi kui ka narri. Enamasti printsessi rollis olev Laura-Ly ärkab uues muusikavideos erinevates imelistes kohtades – muuhulgas ka näiteks tassi sees.

"Ela täiel rinnal ja proovi erinevaid uusi asju. Kui sa südames tahad olla tass, siis proovi see ära," avas naljatades muusikavideo produtsent Katrin Hinrikus uue muusikavideo sõnumit. "Sealt areneski muinasjutuline maailm, kus Laura-Ly satub erinevatesse olukordadesse, nautides kõike seda, mida elul pakkuda on."

"Meil kõigil on ainult üks elu elada ja me peaksime tegema seda, mida me ise tahame, mitte raiskama enda aega millelegi, millel otseselt pole su elus tähtsust," rääkis sõnade kaasautor, Pärnu Ülejõe põhikooli üheksandas klassis käiv lauljatar Laura-Ly "Reporterile".

DJ Cityflashil ja Laura-Ly`l on varuks veel kolm-neli lugu, mis lähikuudel avalikkuse ette jõuavad. Ent seniks saab rahvas nautida "Tic Tic`i" ja selle muusikavideot, mille esitlus algab juba täna, neljapäeval, 12. aprillil kell 16 Coca-Cola Plaza A. Le Coqi sviidis. Lisaks uuele muusikavideole näeb üritusel ka eelmise hiti, "Don't Leave Me" live-etteastet koos tantsijatega.

DJ Cityflashi ja Laura-Ly eelmist tantsuhitti "Don't Leave Me" mängisid alates eelmise aasta kevadsuvest nii välismaa kui ka Eesti raadiojaamad. Kodumaal tõusis lugu nii Raadio 2, Power Hit Radio kui ka Sky Plusi aastahitiks.

 

Laadimine...Laadimine...