FOTOD! Haabersti noored moeloojad tutvustasid EV100 raames rahvapäraseid moekollektsioone

Eile selgitati Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse aatriumis taas välja linnaosa andekaimad noored moeloojad – toimus Haabersti koolinoorte vaheline moekonkurss Moe Malle 2018. 

Pilt: Svetlana Aleksejeva

FOTOD! Haabersti noored moeloojad tutvustasid EV100 raames rahvapäraseid moekollektsioone (1)

Eile selgitati Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse aatriumis taas välja linnaosa andekaimad noored moeloojad – toimus Haabersti koolinoorte vaheline moekonkurss Moe Malle 2018. 

Võistlusest võtsid osa võistkonnad kõikidest Haabersti üldhariduskoolidest.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on konkursi eesmärgiks arendada noortes loovust ning pakkuda neile võimalust esitleda oma loomingut laiemale sihtrühmale. "Koolinoored panevad välja täismõõdus moekollektsioonid, mida demonstreerivad õpilastest modellid. Iga kooli moeshow on õpilaste endi poolt lavastatud. Moekonkursi lõpus valib mainekas žürii välja võitja kollektsiooni ning jagatakse eripreemiad," ütles Jürgenson.

109images

Kollektsioone hindavad ja selgitavad välja parima: noor muusik, produtsent, modell, näitleja ja kirjanik Antonio Sebastian Kass, moe- ja elustiili blogija Mari-Liis Suvi, Nelery Rästas, kelle modellikarjäär sai alguse just Moe Mallelt, kus ta võitis parima modelli tiitli, Gita Siimpoeg, kes tegutseb oma brändide GITA ja Mulasabaka loomisega ning Marilin Kaareste, kes on tegelenud modellindusega hobikorras 15 aastat.

Moe Malle käesoleva aasta teema “Urbanetno” ühendab endas kahte tähtsat elementi, pärimuskultuuri ja linnakultuuri. Konkursi võistlusjuhend suunas noori teemadele nagu "Muhu mustriga maika", "Kuusalu triibuga teksad", "Seto elementidega seelik" ja "Pärimuskultuur linnariietes".

11ndat korda toimuvat Moe Mallet korraldab Haabersti Noortekeskus. Ürituse suursponsor on Rocca Al Mare Kaubanduskeskus. Üritust toetavad Haabersti Linnaosa Valitsus, Svensky Kaubanduse AS, Jungent Estonia OÜ, Linea Natura , Fotail, T-shirt store, Eesti Iluteendnduse Erakool, Anne & Stiil, CityJungle elamusgolfikeskus, Al Mare Bowling ja Kangadzungel.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...