FOTOD! Liina Stein esindab Eestit Pariisi moendädalal

Neljapäeval esitleb Liina Stein Pariisi moenädala raames kollektsiooni LOVE. Päev peale kollektsiooni esmaesitlust avab moelooja showroomi otse Pariisi südames.

Pilt: Taavi Luhamaa

FOTOD! Liina Stein esindab Eestit Pariisi moendädalal

Neljapäeval esitleb Liina Stein Pariisi moenädala raames kollektsiooni LOVE. Päev peale kollektsiooni esmaesitlust avab moelooja showroomi otse Pariisi südames.

28. septembril kell 17 esitleb Liina Stein Pariisi moenädala raames kollektsiooni LOVE. Päev peale kollektsiooni esmaesitlust avab moelooja showroomi otse Pariisi südames.

24images

"Pariis on  mulle nagu teine kodu ja minu suur armastus. Õnn on teha tööd, mida ma armastan ja loominguliselt on hetkel mu elu seni üks nauditavamaid, ent ka pingelisemaid aegu. Sain pakkumisi tulla enda disaini tutvustama ka New Yorki ja Londonisse, kuid otsustasin esialgu keskenduda ühele projektile. Eraldiseisvalt moenädalast avan nädalaks showroomi, kus olen otsekontaktis prantsuse klientide ja koostööpartneritega ning kogun hindamatut tagasisidet," räägib disainer.

Eesti moelooja valis tihedast konkurentsist välja moeagentuur Oxfrod Fashion Studio, kes korraldab Pariisi moenädalal   moeshow Place Vendôme’is. Liina Steini kõrval tutvustatakse moemaailmale teisi maailma  tulevikutähti nagu Kristina Fidelskaya Araabia Ühendemiraatidest, Alexandra Salamakhina Aserbaidžaanist, Shama Jade Ameerikast jne. Noore moelooja ja tema meeskonna jaoks on kutse suur tunnustus, mis on pika ent kirgliku töö tulemus.  

Liina Steini  kollektsioon LOVE sümboliseerib vabadust, armastust ja ettearvamatust. Moelooja kirjeldab kollektsiooni: " LOVE on teekond, kus miski pole tavaline, pole algust ega lõppu, käidud radu, teelahkmeid ega ettemääratust. On lõpmatus, avastusretked, vabanemine ja ootusärevus."  "Visuaalselt materialiseerub LOVE nahkrihmadega kombineeritud body’deks ja lendlevateks siidkleitideks, mida on võimalik  kombineerida igapäevaselt pükste, seeliku ja jakiga – kollektsiooni alltoon väljendub visuaalselt  rabavalt sensuaalse buduaari privaatsuse kaudu," lisab ta.

LOVE kollektsioon on Liina Steinile omaselt selgetes ning tugevates toonides - kollektsiooni värvipaletis domineerivad saabuva suvehooaja trendivärvid - kollane, roosa ning sinine. Kangavalikus on tähelepanu luksuslikkusel,  materjalina on kasutusel siid ning erinevalt töödeldud naturaalnahad.
Disaineri  moeloomingut on võimalik soetada endale Liina Steini stuudio-poes, kus lisaks valmiskollektsioonide soetamisele on võimalik esitada ka eritellimusi ning ametlikus e-poes. Lisaks on kunstniku looming saadaval Tallinna Kaubamajas, Venemaal Peterburis ja Saudi-Araabias Mediinas.
Liina Stein avab novembrikuus uue boutique’i Tallinna Vanalinnas Harju tänaval. Sügistalvise kollektsiooniga astub moelooja üles Tallinn Fashion Week 2017 programmis. Kõik Pariisis viibivad eestlased on oodatud 29.09-4.10 külastama Liina Steini showroomi Pariisi südames trendikas Rue de Richelieu kvartalis.

 

Laadimine...Laadimine...