FOTOD! Liina Stein esitles Pariisi moenädalal oma lummavat kollektsiooni

Eile, Eesti aja järgi kell 18 esitles Liina Stein Pariisi moenädala raames kollektsiooni LOVE. Täna avas moelooja showroomi otse Pariisi südames Rue de Richelieu tänaval.

Pilt: Josh Brandão - Oxford Fashion Studio

FOTOD! Liina Stein esitles Pariisi moenädalal oma lummavat kollektsiooni

Eile, Eesti aja järgi kell 18 esitles Liina Stein Pariisi moenädala raames kollektsiooni LOVE. Täna avas moelooja showroomi otse Pariisi südames Rue de Richelieu tänaval.

"Emotsioonid eilsest moeshowst on kõrged. Olla showroomiga siin ja esitleda kollektsiooni Pariisi moenädala ajal on iga moelooja unistus, sest viibid keset  moemaailma sündmust number üks," kirjeldas moelooja melu Pariisi moenädalal. "Naudin  loominguliselt iga sekundit, võtan vabalt ja  kohtun erinevate moegurmaanide ning sisseostjatega. "

28images

Eesti moelooja valis tihedast konkurentsist välja moeagentuur Oxfrod Fashion Studio, kes korraldab Pariisi moenädalale  alaprogrammi Hotel d'Evreux Place Vendôme’is. Liina Steini kõrval tutvustatakse moemaailmale teisi maailma  tulevikutähti nagu Kristina Fidelskaya Araabia Ühendemiraatidest, Alexandmakra Salahina Aserbaidžaanist, Shama Jade Ameerikast jne. Noore moelooja ja tema meeskonna jaoks on kutse suur tunnustus, mis on pika ent kirgliku töö tulemus.  

Liina Steini  kollektsioon LOVE sümboliseerib vabadust, armastust ja ettearvamatust. Moelooja kirjeldab kollektsiooni: " LOVE on teekond, kus miski pole tavaline, pole algust ega lõppu, käidud radu, teelahkmeid ega ettemääratust. On lõpmatus, avastusretked, vabanemine ja ootusärevus ".  Ta lisab: "Visuaalselt materialiseerub LOVE nahkrihmadega kombineeritud body’deks ja lendlevateks siidkleitideks, mida on võimalik  kombineerida igapäevaselt pükste, seeliku ja jakiga – kollektsiooni alltoon väljendub visuaalselt  rabavalt sensuaalse buduaari privaatsuse kaudu".

LOVE kollektsioon on Liina Steinile omaselt selgetes ning tugevates toonides - kollektsiooni värvipaletis domineerivad saabuva suvehooaja trendivärvid - kollane, roosa ning sinine. Kangavalikus on tähelepanu luksuslikkusel,  materjalina on kasutusel siid ning erinevalt töödeldud naturaalnahad.

Disaineri  moeloomingut on võimalik soetada endale Liina Steini stuudio-poes, kus lisaks valmiskollektsioonide soetamisele on võimalik esitada ka eritellimusi ning ametlikus e-poes. Lisaks on kunstniku looming saadaval Tallinna Kaubamajas, Venemaal Peterburis ja Saudi-Araabias Mediinas.

Liina Stein avab novembrikuus uue boutique’i Tallinna Vanalinnas Harju tänaval. Sügistalvise kollektsiooniga astub moelooja üles Tallinn Fashion Week 2017 programmis. Kõik Pariisis viibivad eestlased on oodatud 29.09 -4.10 külastama Liina Steini showroomi Pariisi südames  trendikal Rue de Richelieu tänaval.

 

Laadimine...Laadimine...