FOTOD! Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Tallinna linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuamet korraldas Raekojas vastuvõtu linna sotsiaaltöötajatele. Üritusel tunnustati ka pealinna tänavu aasta parimaid sotsiaaltöötajaid.

Pilt: Svetlana Aleksejeva

FOTOD! Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid (2)

Tallinna linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuamet korraldas Raekojas vastuvõtu linna sotsiaaltöötajatele. Üritusel tunnustati ka pealinna tänavu aasta parimaid sotsiaaltöötajaid.

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder ja sotsiaal- ning tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima tunnustasid reedel tänukirjade ning parima sotsiaaltöötaja tiitliga kokku kümmet oma ala spetsialisti.

78images

"Sotsiaaltöö on hindamatu väärtusega, mis vahel ei hooli ka kellaajast, punasest kalendripäevast ega muust," sõnas abilinnapea sotsiaaltöötajatele oma avakõnes. Möldri sõnul on kahtlemata keerukas väljakutse hinnata ja mõõta hoolivust, südamlikkust, rõõmu jagamist, töökust ja tahet, abivalmidust ja professionaalsust ning ta avaldab tunnustust kõigile sotsiaaltöötajatele. "Raekojas olid täna kokku tulnud inimesed, keda kõiki tasub meil eeskujuks võtta," sõnas Mölder.

Tänukirja pälvisid Kesklinna linnaosa valitsuse lastekaitse vanemspetsialist Marge Rungi, Pirita Vaba Aja keskuse hooldustöötaja Anne Talvari, Kristiine puuetega inimeste spetsialist Airi-Anu Mugur, Põhja-Tallinna toetuste spetsialist Ann-Marii Voogre, Mustamäe lastekaitse spetsialist Monika Reini, Haabersti klubimaja vanemtegevusjuhendaja Mari Lipp, Sotsiaaltöö Keskuse sotsiaalteenuste juht Marlies Siht, Turvakeskuse puutööõpetaja Leonhard Kasak, Perekeskuse juhataja Kannike Suurhans ja Autistikakeskuse juhataja Sirje Norden.

Eraldi tasub ära märkida puutööõpetaja Leonhard Kasakut, kes on 93 aastane, teeb veel aktiivselt sporti ja et tema vanuseklassis hakkab juba võistlejaid väheks jääma, teeb võistlustel kaasa koos noorematega – 80 ja 70 aastastega.
Vastuvõtul esines väikese kontserdiga perebänd Männiste.

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...