FOTOD! Tiina Talumehe kleidid särasid laval

Kohtame kleitides klassikaliselt rahulikke toone, aga ka praegu ülitrendikaid sinepikollase-rohelise ja õrnroosa-indigo kombinatsioone, ühevärvilistest julgete linnumustriteni, sekka ka lilleõite maagiat.

Pilt: Sigrid Osa
Eesti

FOTOD! Tiina Talumehe kleidid särasid laval

Kohtame kleitides klassikaliselt rahulikke toone, aga ka praegu ülitrendikaid sinepikollase-rohelise ja õrnroosa-indigo kombinatsioone, ühevärvilistest julgete linnumustriteni, sekka ka lilleõite maagiat.

74images

Laupäeval, 29.augustil toimus Kuressaares Arensburgi Päikeseterrasil Tiina Talumehe kollektsiooni esitlus. Ühtlasi avati kaheks päevaks pop-up butiik Arensburgi konverentsikeskuses, kuhu kõik olid oodatud tutvuma ja proovima kauneid kleite. Lisaks ilusate rõivaste etendusele musiteerisid Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu  ning oli võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki

Tiina Talumehe kollektsioonid koosnevad valdavalt kaunitest kleitidest, kuid sealt ei puudu ka õhkõrnad seelikud, suveõhtutel asendamatud kerged jakid ja mantlid ning suveöö unenäona kaunid pruutkleidid. Tiina looming on valminud mõeldes Eesti disaini hindava naise peale, kes ka oma igapäevases rõivastuses eelistab mugavat, kuid elegantset joont ning kvaliteeti. Kollektsioonide värvigamma lubab endale lemmiku leida väga erinevate värvieelistustega kandjatel. Kohtame klassikaliselt rahulikke toone, aga ka praegu ülitrendikaid sinepikollase-rohelise ja õrnroosa-indigo kombinatsioone, ühevärvilistest julgete linnumustriteni, sekka  ka lilleõite maagiat. Kõik see ilu valmib armastusega Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios Eesti parimate õmblejate käe all.

Etenduse toimumisele  aitasid kaasa head koostööpartnerid. Maitsemeeli ergutas veinivalik Livikolt ja tervitusjook Freixenet’lt. Jumestuse eest hoolitses MASTERS COLORS (Liisa Tooming ja Kertu Koert) ja soengud sättis ilusalong LeLii (Evelin Mitt ja Lembi Kaal).  Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.

Juba viis aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud.  Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.

Väike ja privaatne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: modernse hoonega kõrvutatud ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas. 2012. aastal Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks valitud Arensburgis on hubase spaa ja seminariruumide kõrval hotelli pärliks restoranid, mida suviti ühendab linna kauneim purskkaevuga Päikeseterrass. Juba kümnendat aastat toimuvad Arensburgis kaunid kontserdid ja sündmused, mis on paljudele hinge pugenud.

 

Laadimine...Laadimine...