GALERII! avati Kristiine Spordimaja uhiuus korvpalliväljak

Laupäeval avati Kristiine Spordimaja (Kännu 86) korvpalli välisväljakud, mille raames toimusid Tallinna Meistrivõistlused 3x3 tänavakorvpallis.

Pilt: Mats Õun

GALERII! avati Kristiine Spordimaja uhiuus korvpalliväljak

Laupäeval avati Kristiine Spordimaja (Kännu 86) korvpalli välisväljakud, mille raames toimusid Tallinna Meistrivõistlused 3x3 tänavakorvpallis.

75images

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev väljendas heameelt, et Tallinnas on valminud järjekordne tipptasemel väljak, mis aitab Eestis korraldada rahvusvahelisi suurvõistlusi ning tuua Tallinnasse oma ala parimad. "Eesti korvpall tähistab tänavu sajandat sünnipäeva. Kui augustis avasime Toompea nõlva küljel asuva Snelli staadioni 3x3 korvpalli peaareeni, siis nüüd on suur rõõm tõdeda, et vastvalminud väljaku näol on tegemist Eestis ainulaadse palliplatsiga, kus lisaks harrastussportlastele saavad oma oskusi lihvida ka kodumaa parimad profisportlased viiel 3x3 korvpalliväljakul," rääkis Belobrovtsev.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul on linnaosavalitsuse üheks prioriteediks aktiivse ja sportliku eluviisi toetamine. "Kui sel aastal vahetasime kõigil korvpalliväljakutel välja korvid ja võrgud ning joonisime platsid/väljakud üle, siis seda suurem on hea meel, et linnaosasse lisandub täiesti uus ja moodne korvpalliväljak. Kristiine võiks vabalt olla Tallinna kõige sportlikum linnaosa. Kuna tahame pakkuda linnaosa elanikele veelgi paremaid kodulähedasi sportimisvõimalusi, et sportlik ja aktiivne eluviis oleks iga meie linnaosa elaniku argipäeva lahutamatu osa, siis koostöös oma ala parimatega oleme välja arendamas Kristiines sporditaristu ja –teenused, mis seda eesmärki toetavad," rõhutas Riibe.

"Heas korras väliväljak on kasutajatele atraktiivne ning toob korvpalli juurde uusi huvilisi. Hea, et saame Kristiine Spordimaja väljakud avada Eesti korvpalli 100. sünnipäeva suursündmuse ehk Guiness’i rekordiüritusega samal päeval," ütles Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

Laadimine...Laadimine...