GALERII: Linnaosa vanem Lauri Laats kutsus Mustamäe kaunid daamid hotelli

5. märtsil Vene Kultuurikeskuses uksed avanud eriline hotell – "Hotell California" on tervenisti Mustamäe õrnema soo päralt. 

Pilt: Meelis Piller

GALERII: Linnaosa vanem Lauri Laats kutsus Mustamäe kaunid daamid hotelli (3)

Toimetaja: Meelis Piller

5. märtsil Vene Kultuurikeskuses uksed avanud eriline hotell – "Hotell California" on tervenisti Mustamäe õrnema soo päralt. 

73images

Vene kultuurikeskuses toimus Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi naistepäevaeelne pidulik vastuvõtt Mustamäe koolide ja lasteaedade kaunitele haridustöötajatele, samuti kolleegidele linnaosa valitsusest.

"Henry Higgins küsis "Minu veetlevas leedis" traagilisel toonil, et "Miks pole naine loodud nii nagu mees?", aga mina ütlen – jumal tänatud!" ütles Lauri Laats, kes leiab, et naisi nimetatakse õrnemaks sooks täiesti ülekohtuselt. "Minu elukogemus ütleb, et enamjaolt on just naised tugevad ja truud, vastupidavad nagu teras. Mul on au tunda naisi, kelle peale saab alati kindel olla, kes suudavad innustada, lohutada, mõista, andestada, olla toeks. Kas suudaks mehed saavutada pooltki oma saavutustest, kui nende kõrval poleks väärt naisi? Mina söandaksin selles küll kahelda."

Etendusel "Hotell California" astusid üles lavatähed Katrin Karisma ja Tõnu Kilgas, kutsutud külalisi ootas loomulikult ka pidulik laud.  

"Kaunist naistepäeva kõigile tütarlastele, daamidele ja väärikatele prouadele," ütles linnaosa vanem, kes loodab, et kõiki Mustamäe daame peetakse reedel meeles lillede ja ilusate soovidega. 

3 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...