GALERII! Prisma avas Baltikumi suurima hüpermarketi

"Rocca al Mare keskuse Prismas on nüüdsest nii palju uusi tooteid, mis varem pole Eestis saadaval olnud," kinnitas Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin. 

Pilt: Karli Saul

GALERII! Prisma avas Baltikumi suurima hüpermarketi

Toimetaja: Sandra Lepik

"Rocca al Mare keskuse Prismas on nüüdsest nii palju uusi tooteid, mis varem pole Eestis saadaval olnud," kinnitas Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin. 

24images

Eile avati Rocca al Mare keskuses Baltikumi suurim, 12 500-ruutmeetrine uuendatud Prisma hüpermarket. Laiendusega suurenes oluliselt ka tootevalik, mistõttu tähistati avamispidu Eesti pikima degustatsioonilauaga, kus oli võimalik maitsta üle 230 erineva toote. 

Ligi kahe jalgpallistaadioni suuruseks kasvanud Rocca al Mare Prismas on nüüdsest müügil kokku ligi 70 000 toodet. "Hea meel on pakkuda klientidele nii suurt ja laia valikut tooteid. Loodan, et edaspidi saavad meie Rocca al Mare Prisma kliendid kõik vajaliku siit korraga kätte. Lisasime palju uusi põnevaid tootegruppe, mille seast aitavad vajadusel õige valiku teha lisakoolitusi saanud teenindajad," ütles Nummelin.  

Kauplusesse tuli juurde uus Food Market toidulett kohapeal valmistatud toidu müümiseks, täienes puu- ja juurviljaosakond, delikatess-, liha-, ning kalatoodete valik. Poe saia- ja leivaosakonna kõrval asuvas iseteeninduskohvikus saab nautida värsket kohvi ja saiakesi. Avatud on Fazer pagarikoda, kust saab osta laias valikus kohapeal valmistatud ciabatta'sid ja baguette. Food Marketis on võimalik liha ja kala endale meelepärasel viisil maitsestada lasta, suitsutatakse kala ja vinnutatakse spetsiaalses lihavinnutuskapis liha. Prismas valmistatakse nüüd ka traditsioonilises pitsaahjus pitsat, ühe retseptina on näiteks saadaval ka vegan pitsa. 

Peale selle alustati näiteks ehituskauba ja kodumasinate müüki, sest Prisma tööstuskaupade müügiala suurenes 2500m2 võrra ja sinna lisandusid 13 700 täiesti uut toodet. Varasemast laiem valik on remondikaupu ning müügile tulid tooted alates pesumasinatest ja külmkappidest ning lõpetades sülearvutite, telefonide, mängutarvikute ja arvutitehnikaga. Seejuures on olemas ka eristuv Gaming-ala arvutimänguritele ning e-spordi fännidele.  

Selleks, et muuta tehnika ostmist kergemaks, saab kasutada järelmaksu võimalust, kojuvedu ja paigaldusteenust. Klient saab valida endale poes sobiva toote välja, tasuda selle eest järelmaksuga, tellida koju ja lasta see ka paigaldada. Esimestel nädalatel on Tallinnas ja Harjumaal kohaletoimetamine ning paigaldus täiesti tasuta. 

Eesti suurim toidutestimine 

Avaüritusel oli kõikidel külastajatel võimalus uuenenud Rocca al Mare Prismat avastada. Avasõnadega tutvustas värskelt laiendatud poodi Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin ning meeleolu tekitasid trummar Rainer Meinart ja DJ Andres Uibo. Lisaks kaeti uuenemise puhul Eesti suurim, 60-meetrine degustatsioonilaud, kus oli võimalik maitsta 237 erinevat toodet, millest enamus on saadaval vaid Prismas.  

"Rocca al Mare keskuse Prismas on nüüdsest nii palju uusi tooteid, mis varem pole Eestis saadaval olnud. Soovisime, et kõik külastajad saaksid neid üheskoos proovida, mistõttu tekkiski idee uuenemise puhul korraldada suur toidutestimine. Loodan, et nii mõnigi külastaja leidis endale uue meelepärase toote, mis muidu oleks võinud avastamata jääda," sõnas Nummelin. 

Lauale kaeti kümneid erinevaid piima-, juustu-, mahla- ja lihatooteid ning lisaks oli võimalik proovida näiteks mitmesuguseid jooke, batoone, magustoite, snäkke, küpsiseid, smuutisid, pagaritooteid, määrdeid, võileibu ja vrappe. 

Laualt võis leida väga erinevaid maitseid: proovida sai nii kikerhernepihve, porgandipihve kui ka sinke, vinnutatud liha ja vorstisnäkke. Tagasihoidlik ei olnud ka valmistoitude ja suupistete valik, pakuti kaupluse oma suitsuahjus valmivat suitsutatud lõhefileed ja spetsiaalses pitsaahjus valmivat värsket pitsat. Eesti suurima toidutestimisele tulnud kiitsid lisaks väga ka degusteerimisel olnud vegantoitude valikut. Muu hulgas sai proovida traditsioonilisi toiduaineid Eesti, Soome, Mehhiko ja India köögist. Näiteks oli laual chorizo, nacho'd, salsakaste, loomaliha-teriyaki vrapp, kuid ka eestipärane heeringas ja mitmesugused leivad.  

 

Laadimine...Laadimine...