Gonsiori tänav läheb esmaspäevast alates remonti

Trev-2 Grupp AS alustab homme Gonsiori tänava Laagna tee poolse otsa renoveerimist, mis kestab kuni hiliskevadeni.

Pilt: Scanpix

Gonsiori tänav läheb esmaspäevast alates remonti

Trev-2 Grupp AS alustab homme Gonsiori tänava Laagna tee poolse otsa renoveerimist, mis kestab kuni hiliskevadeni.

Ehitustöödega tehakse algus Türnpu tänaval ning Laagna teel alates Gonsiori ja Laagna tee ristmikust kuni Vilmsi ja Laagna tee ristmikuni. Remondi tõttu muutub piirkonna liikluskorraldus kuni 26. maini, teatas Tallinna kommunaalamet. Linn palub liiklejail järgida ajutisi liiklusmärke ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud, vahendas BNS.

Laagna teelt bussijaama ja Tartu maantee poole sõitvad liiklejad suunatakse ümbersõidule mööda Lubja tänavat. Gonsiori tänaval aga liikluskorraldus ei muutu ning Laagna teelt on võimalik sooritada parempööre Gonsiori tänavale.

Türnpu tänavalt saab sõita Laagna teele kas mööda Vilmsi ja Vesivärava tänavat Torupilli Selveri suunas või siis Vilmsi ja Lubja tänava kaudu. Türnpu tänaval jääb ehitustööde ajal avatuks üks sõidurada Laagna tee suunas. Võimalikud ümbersõidud saab teha ka Laulupeo tänava kaudu ning kaugemalt Peterburi tee või Narva maantee kaudu.

Gonsiori tänavat remondib 9,1 miljoni euro eest Trev-2 Grupp ja projekti rahastab Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Tänavu on Gonsiori tänavat plaanis rekonstrueerida alates Maneeži tänava ristmikust kuni Laagna teeni – seda siis ligikaudu 1,5 kilomeetri pikkusel lõigul.

Esialgu oli kavas Gonsiori tänava Laagna tee poolset otsa hakata renoveerima juba mullu septembris, kuid Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ja suurenenud liikluskoormuse tõttu lükkusid tööd käesolevasse aastasse.

Laadimine...Laadimine...