Haabersti Linnaosa Valitsus tunnustas linnaosa haridustöötajaid

Haabersti aasta parim haridusjuht on Ülle Pais Meelespea lasteaiast, aasta parim lasteaiaõpetaja on Liis Karelson Vikerkaare lasteaiast ning aasta parim kooliõpetaja on Irina Lužnova Õismäe Vene Lütesumist.

Pilt: Haabersti LOV
Haridus Tallinn

Haabersti Linnaosa Valitsus tunnustas linnaosa haridustöötajaid

Haabersti aasta parim haridusjuht on Ülle Pais Meelespea lasteaiast, aasta parim lasteaiaõpetaja on Liis Karelson Vikerkaare lasteaiast ning aasta parim kooliõpetaja on Irina Lužnova Õismäe Vene Lütesumist.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on linnaosa valitsuse eesmärgiks tunnustada inimesi, kes on aasta jooksul silma paistnud oma tegevusega hariduse vallas. "Tahame tunnustada inimesi, kelle töö on olnud tähelepanuväärselt oluline Haabersti lastele ja noortele ning kes on andnud olulise panuse hariduse edendamisele. Konkursile laekus 51 kandidaati, kelle seast oli valikut teha väga raske. Kõik õpetajad on teinud oma tööd südamega ja andnud märgatava panuse. Meie riigi tulevikuks on meie lapsed ja need pedagoogid on Haaberstis teinud kõik selleks, et lapsed saaksid hea hariduse just oma kodukohas," ütles Jürgenson.

Haabersti aasta parim haridusjuht on Ülle Pais Meelespea lasteaiast. Ülle Pais on töötanud Tallinna Meelespea Lasteaias 40 aastat. Selle aja sisse mahub Ülle poolt korraldatud tuhanded laste üritusi, õppekäike, ekskursioone, laulu- ja luulekonkursse, näituseid ja palju muud. Olulist tööd teeb Ülle lasteaia mentorluse programmi raames. Ta on juhendab lasteaia noori õpetajaid ning jagab oma teadmisi Tallinna Ülikooli, Tallinna Tervishoiu Instituudi üliõpilastele.

Haabersti aasta parim lasteaiaõpetaja on Liis Karelson Vikerkaare lasteaiast. Liis on usaldusväärne meeskonnaliige, kes on pühendumuse, positiivse ellusuhtumise ja huvitavate ideedega eeskujuks paljudele kolleegidele. Ta teeb oma tööd kindlas veendumuses, et lastel peab olema lasteaias huvitav. Nii lasteaia juhtkond kui ka kollektiiv hindab Liis Karelsoni tööd kõrgelt, õpetaja pälvis lasteaias tiitli "Aasta õpetaja 2017".

Haabersti aasta parim kooliõpetaja on Irina Lužnova Õismäe Vene Lütesumist. Irina Lužnova on emakeeleõpetaja, kes igapäevaselt pühendub oma tööle, oma kutsumusele ning seeläbi Eesti paremaks muutmisele. Lisaks emakeele grammatikale ja kirjandusele, õpetab ta sõnavara, ajalugu, geograafiat, filosoogiat, looduslugu, kunsti, meediat, väitlust kui ka pärimust. Ta on väga aktiivne ja ettevõtlik õpetaja, kellel oli soov ja tahe kandideerida vene keele õpetajaks ka mujal maailmas ning kolmeks aastaks suundus õpetaja Maltale, et juba tagasi tulla hoopis suurema kogemuste pagasiga. Eemal olles nägi õpetaja, et Eesti on tulevikuriik, mille saavutused on meie endi kätes.Haabersti aasta parim staažikas õpetaja on Tiiu Härsing Järveotsa Gümnaasiumist. Tiiu Härsing töötab juba kolmekümnendat aastat Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis käsitöö ja kunsti õpetajana. Suure osa sellest ajast on ta olnud ka klassijuhataja. Õpetaja Härsing oskab lapsi aktiviseerida ja innustada, arvestades nende individuaalseid iseärasusi. Ta on loonud klassis hea psühholoogilise ja usaldusliku kliima, mis toetab ja arendab laste loomingulist tegevust. Õpetaja Härsing on õpilaste poolt armastatud ning lastevanemate silmis usaldusväärne. Õpetaja Härsing valdab väga hästi etiketi reegleid, tutvustab neid oma tundides nii tüdrukutele kui poistele ning nõuab järjekindlalt nendest kinnipidamist.

Haabersti aasta parim õpetaja abi on Tiiu Pohlak Pääsusilma lasteaiast. Tiiu on seda tänuväärset tööd teinud juba ligi 40 aastat. Oma igapäevase kohaloluga sisendab ta lastele kindlustunnet – ta ei puudu kunagi. Ta on rahulik ja alati laste jaoks olemas.

Haabersti Linnaosa Valitsus ja Haabersti Vaba Aja Keskus kuulutasid välja haridustöötajate tunnustusauhindade konkursi. Nominente tunnustusauhinnale said esitasitada kõik tähelepanelikud Haabersti elanikud ja organisatsioonid. Kandidaate oli võimalik esitada viies kategoorias.

Laadimine...Laadimine...