Haabersti tervisepäeval esineb Heidy Tamme

Tasuta tervisepäeval saab kuulata Heidy Tamme kontserti, külastada tervisemessi, osaleda mitmesugustes loengutes ja treeningutes ning nautida lasteteatri etendust.

Pilt: Dmitri Povilaitis

Haabersti tervisepäeval esineb Heidy Tamme

Toimetaja: Moonika Tuul

Tasuta tervisepäeval saab kuulata Heidy Tamme kontserti, külastada tervisemessi, osaleda mitmesugustes loengutes ja treeningutes ning nautida lasteteatri etendust.

Laupäeval, 27. oktoobril algusega kell 11.00 toimub Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109a/2) tervisepäev. Tervisepäeval on võimalik külastada tervisemessi, osaleda mitmesugustes loengutes ja treeningutes ning nautida lasteteatri etendust.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti tervisepäevadest kujunenud hea traditsioon, mida elanikud igal sügisel ja kevadel ootavad. "Tervisepäeva eesmärk juhtida inimeste tähelepanu oma elustiilile ning tõsta teadlikkust toitumisest ja liikumisest," ütles Jürgenson.

III korruse suures saalis

Müügil on erinevad tervisega seotud tooted.

Kell 12.00 esineb kontsertprogrammiga Heidy Tamme.

III korruse väike saal

Järveotsa Perearstikeskus teeb tervisemõõtmisi (kolesterool, veresuhkur, kehamassiindeks) ja soovijad saavad soodsamalt end gripi vastu vaktsineerida. Kohal on Geenivaramu ja kõigil soovijatel on võimalik anda oma panus ning hakata geenidoonoriks. Geeniproovi andmiseks võib vormistada nõusoleku internetis, samuti saab avaldusi vormistada ka kohapeal. Vajalik on kaasa võtta ID kaart.

Lisaks on võimalik soodsalt proovida on-site massaaži.

 

Ujula

Kell 12.30 ja kell 14.30 vesiaeroobika näidistreeningud. Vajalik eelnev registreerimine telefonil 6404800 või e-posti aadressil liina.kaev@tallinnlv.ee. Ujulas toimuvad erinevad tegevused nii suurtele kui ka väikestele. Päeva juhib Kadri Levald.

 

IV korrus Nurmenuku raamatukogu

Kell 11.30 Lasteteater Mäng etendus "Seitsme maa ja mere taga".

Lisaks saab Nurmenuku raamatukogus terve päeva jooksul osaleda luuleorienteerumisel, mängida terviseteemalisi lauamänge ja tutvuda raamatukogus laenutatavate spordivahenditega.

Tervisepäev on osalejatele tasuta.

 

Tervisepäeva korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.

Laadimine...Laadimine...