Haabersti Vaba Aja Keskus on aasta noortekeskuse nominent

Toimetaja: Merje Aus

31. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps välja valdkonna kõige vägevamad tegijad, kes võistlevad 12 kategoorias.

Aasta noortekeskuse nominentide seas on ka Haabersti Vaba Aja Keskus, mis pakub noortele mitmesuguseid muusikalisi võimalusi enese arendamiseks.

Haabersti Vaba Aja Keskuse arendavate tegevuste hulgas on näiteks neli erinevat tasuta huviringi kunsti, käsitöö, kokanduse ja mälumängu huvilistele. Samuti korraldab noortekeskus iga-aastaselt mitmeid suursündmusi, mis haaravad kogu linnaosa noori erinevatest üldhariduskoolidest.

17 aastat tegutsenud Haabersti Vaba Aja Keskus teeb ka aktiivset koostööd üldhariduskoolidega. Nii kolis keskus näiteks 2018. aasta sügisel koolidesse kohapeale ja tutvustas seal oma tegevusi, lisaks käidi ka lasteaedades erinevaid töötubasid läbi viimas. Samuti tegeleb Haabersti Vaba Aja Keskus mitteformaalse õppimise ja formaalhariduse lõimimisega, pakkudes koolidele 13 erinevat õpituba, mida klassid saavad endale tasuta tellida.

Haabersti Vaba Aja Keskuse kõrval on tänavu aasta noortekeskuse kategoorias nominentideks veel Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam, Pärnu Noorte Vabaajakeskus ja Valgamaal asuv Taheva Avatud Noortekeskus.

Tunnustuse võitja selgub 31. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel. Otseülekannet sündmusest saab jälgida Eesti Noorsootöö Keskuse kodulehe vahendusel: www.entk.ee.

Laadimine...Laadimine...