Haaberstis toimub jäätmeveo rakendumist käsitlev infopäev

Neljapäeval, 23. augustil kell 17.30 toimub Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/2) korraldatud jäätmeveo rakendumist käsitlev infopäev.

Pilt: Scanpix

Haaberstis toimub jäätmeveo rakendumist käsitlev infopäev

Toimetaja: Kairi Ervald

Neljapäeval, 23. augustil kell 17.30 toimub Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/2) korraldatud jäätmeveo rakendumist käsitlev infopäev.

Alates 1. oktoobrist 2018 on Haabersti jäätmeveopiirkonnas rakendatud korraldatud jäätmevedu ning jäätmeveoteenuse pakkujaks on Tallinna Jäätmekeskus. Jäätmete veoteenuse osutaja ning käitluskoht on leitud ühishanke tulemusel kogu Haabersti linnaosale korraga.

Seniseid jäätmevedajaid on teavitatud korraldatud jäätmeveo rakendumisest ning olemasolevad veolepingud lõppevad 30. septembril 2018. Senise vedajaga on võimalik jätkata lepingut jäätmemahuti rentimiseks.

Tallinna Jäätmekeskus on alustanud lepingute sõlmimisega. Leping on vaja sõlmida hiljemalt 1. oktoobriks 2018. Korraldatud jäätmeveoga liidetakse isikud, kes on jäätmetekitajad või kelle valduses on jäätmed (kinnistu omanik, korteriühistu, ühisus, haldusettevõte, rentnik, teenindusettevõte jne).

Lihtsaim viis on jäätmeveoleping sõlmida e-prügi iseteeninduskeskkonnas www.prugi.ee. Teenuste hinnakirjad ja lepingu tüüptingimused leiate kodulehelt www.prugi.ee. Lepingut saab sõlmida ka Tallinna Jäätmekeskuses kohapeal (Sadama tn 17). Alates 27. augustist on võimalik lepingut sõlmida igal esmaspäeviti kell 14-18 Haabersti Linnaosa Valitsuses (Ehitajate tee 109A).

Tallinna Jäätmekeskus (Sadama tn 17) on avatud:

Esmaspäeval kell 8.15-18-00

Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 8.15-17.00

Reedel kell 8.15-16.00

Tuletame meelde, et jäätmete liigiti kogumine on kohustuslik. Paberi ja kartongi mahuti olemasolu on kohustuslik, kui kinnistul on vähemalt viis korterit ning biolagunevate jäätmete mahuti olemasolu on kohustuslik, kui kinnistul on vähemalt kümme korterit. Mahuteid saab rentida Tallinna Jäätmekeskuselt, samuti on võimalik jätkata rentimist seniselt teenusepakkujalt.

Lisainfot saab Tallinna Jäätmekeskuse veebilehelt www.prugi.ee ja telefonilt 616 4000.

Laadimine...Laadimine...