Heakorrakuul saab lemmikuid kiipida soodushinnaga!

Vaata siit, kus on võimalik oma lemmikloomi kiibistada 29. aprillist 4. juunini. Hind Tallinnas registreeritud loomaomanikele vaid 5 eurot, teistele 10 eurot.

Pilt: Scanpix

Heakorrakuul saab lemmikuid kiipida soodushinnaga!

Vaata siit, kus on võimalik oma lemmikloomi kiibistada 29. aprillist 4. juunini. Hind Tallinnas registreeritud loomaomanikele vaid 5 eurot, teistele 10 eurot.

Tallinna koerte ja kasside pidamise eeskirja järgi tuleb alates 1. jaanuarist 2015 lisaks koertele kiibistada ka kõik Tallinnas peetavad kassid. Lisaks tuleb kiibistatud lemmikloom registreerida Tallinna registris, mis on osa üle-eestilisest lemmikloomaregistrist.

Kiipimisaktsioonid toimuvad:
29. aprillil Stroomi rannatalgutel kell 11-15 (Supelranna bussipeatuse juures, Pelguranna 53 vastas);
6. mail Kristiine heakorratalgutel Löwenruh pargis kell 12-16 (Kullo parklas, Mustamäe tee 59);
6. mail Põhja-Tallinnas Paljassaare loomade varjupaiga heakorratalgutel kell 11-15 (Paljassaare tee 85);
7. mail Lasnamäel Pae promenaadil kell 11-15 (Pae 78 asuva Maxima vastas haljasalal);
13. mail Mustamäel Heakorrakuu lõpuürituse raames Lehola bussipeatuse taga kell 11-15 (E.Vilde tee 70 maja taga haljasalal);
20. mail Haabersti Kevadlaadal Õismäe tiigi pargi koerte jalutusväljakul kell 11-15 (Õismäe tee 22 taga);
21. mail Kesklinnas Torupilli Selveri parklas kell 11-15 (Vesivärava 37);
27. mail Pirita Spordikeskuse vastas Rummu tee äärse kergliiklustee parklas kell 11-15 (Rummu tee 7b vastas);
28. mail Nõmme Kevade raames Nõmme turu parklas kell 11-15 (Turu plats 6);
4. juunil Männikul Nõmme Sotsiaalmaja hoovis kell 11-15 (Pihlaka 12).

Hind Tallinnas registreeritud loomaomanikele vaid 5 eurot, teistele 10 eurot. Arveldamine ainult sularahas! Kohapeal ka kiibi registreerimine. Kaasa looma pass (saab ka kohapealt) ja omaniku dokument. Koerad tuua kiipima jalutusrihma otsas ja vajadusel suukorviga ning kassid põgenemiskindlas transpordivahendis (puur või kott). Ilma rihmata põues toodud loomi ei teenindata! Kiipimiskampaania viivad läbi Varjupaikade MTÜ ja Tallinna Keskkonnaamet. Lisainfo: Triinu Maandi 616 4004, Triinu.Maandi@tallinnlv.ee.

Kiibistatud ja registrisse kantud looma leidmisel tuvastab Varjupaikade MTÜ või loomakliinik lemmiklooma omaniku ja võtab temaga kohe ühendust, seega võib loom jõuda koju tagasi väga kiiresti ja oht tänaval elu kaotada on märkimisväärselt väiksem. Kui loom on registrisse kandmata, siis ei ole võimalik vaid kiibi järgi omanikku tuvastada.

 

Laadimine...Laadimine...